Prosti čas – kako ga preživljate
Kako kaj preživljate prosti čas?
Radi berete, raje pred TV, na netu, a kaj športate?
Jaz sem prava lenoba. Preveč pred TV in preveč za branje šund knjig. Miganje pa bolj tu in tam, recimo 4 ure na teden pa me fant priganja, da naj se bolj zmigam. On je namreč pravi migec. Koliko pa kaj vi migate?
V kino in gledališče grem 1x do 2x na leto.
Kar nekam zabušim prosti čas.
Forum je zaprt za komentiranje.