PROSIM ZA NASVET HUDO PROBLEMATIČEN NAJSTNIK
kar ste posadili, to žanjite. sončka ste ujčkali od malega in zrastel je v pošast. kmalu vas bo še tepel. in kdo je kriv? domača vzgoja, nedoslednost, mogoče je tudi vzgojno zanemarjen. zelo me zanima kaj delata oče in mati? sta zaposlena ali imata preveč časa zase in ne za otroka. otrok potrebuje meje. verjetno jih ne dobi in je zato še bolj nesrečen, bolj jezikav, velik revež. vsi bi mu radi pomagali , le doma se temu izogibate???? niste vztrajni, ni vam več do njega, se preveč cenite???
na žalost si družine ne moreš izbrati, ko se rodiš. bogi vaši otroci, ki se rodijo takim staršem. vi si v bistvu ne zaslužite tega otroka.
moje skromno mnenje……….
Forum je zaprt za komentiranje.