Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prosim za glasove!!

Prosim za glasove!!

Snoopard, da ne bi preveč smetili te teme (poroka je zelo resna stvar :))), se ti zahvaljujem, ker si me varoval pred Matjažkom. ;))

Če misliš tiste moške, ki lovijo ženske kot trofeje – ni dobro javno pojasnjevati kateri znaki jih izdajajo, ker se bodo potem čuvali, da jih skrijejo :)). Je pa tako, da lovci na ženske trofeje znajo zelo dobro obračati besede, torej pri njih ne opaziš sramežljivosti, da se jim zatika pri komunikaciji z žensko.

In, še ena zadeva je, ki bode v oči pri njih – namreč niso vztrajni. Lovci na trofeje se zapodijo v kakšno žensko in če ni prave reakcije, se ponavadi tudi takoj umaknejo, ker se jim ne da ukvarjati le z eno potencialno “žrtvijo”. Prav tako lovijo na več koncev hkrati, se dobrikajo večjemu številu žensk.

Tu je treba dodati še šesti čut – enostavno veš, da tip ni resen. Tako kot ti verjetno veš (čutiš), da neka ženska ni o.k. 🙂

Antilopa, ne vem zakaj bi smetila tole temo – saj je avtorica lepo prosila za glasove.
Malo več reklame jima že ne more škoditi. Najboljše reklame so pa seveda tiste “taresne” :)))

Šesti čut – to je tisti občutek ko te nekaj moti pa ne znaš točno razložiti zakaj. Samo veš da ni prijetno in je potencialno škodljivo zate. Zato se skušaš izogibat situacijam, kjer se pojavlja ali pa predhodno poskušaš preprečiti vzroke za njihov nastanek. Nekatere situacije so neizogibne takrat se lahko samo najbolje pripraviš na njih. Zame ženska ni “ok” če ignorira ta občutek.

Enako samo obratno je za občutek, ko ti je nekaj všeč pa še ne znaš razložiti zakaj 🙂

Madonca, kako ne znaš razložiti zakaj ti je nekaj všeč? To verjetno misliš primere, ko ti po vseh zemeljskih kriterijih, nepisanih pravilih, nekaj ne bi smelo biti všeč, pa ti vseeno je? Zato te bega ta občutek, ker misliš, da ravnaš v nasprotju s pravili oziroma pričakovanji drugih. Kdo pa so ti, ki ti lahko “ukažejo” kaj je prav in kaj ne? Imajo ti povsem mirno in čisto vest?

To pišem bolj na splošno, ker ne vem, kaj ti je tako všeč, pa ne znaš razložiti zakaj. :))

Madonca, kako ne znaš razložiti zakaj ti je nekaj všeč? To verjetno misliš primere, ko ti po vseh zemeljskih kriterijih, nepisanih pravilih, nekaj ne bi smelo biti všeč, pa ti vseeno je? Zato te bega ta občutek, ker misliš, da ravnaš v nasprotju s pravili oziroma pričakovanji drugih. Kdo pa so ti, ki ti lahko “ukažejo” kaj je prav in kaj ne? Imajo ti povsem mirno in čisto vest?

To pišem bolj na splošno, ker ne vem, kaj ti je tako všeč, pa ne znaš razložiti zakaj. :))[/quote]Marko, pridi pa tu pomagaj 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, gre za pogovor med mano in “mojim” Snoopardom. :))

Sem dobila občutek, da brez Marka ne bo pravega razumevanja med vama. Kaj pa vem no…on menda zna, če ima tu edini punco… 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Midva s Snoopardom sva se že sporazumela. Bodi brez skrbi, da on ve, kaj sem mu želela povedati in ne potrebuje prevajalca/prevajalko.

Pa kaj si ti po defaultu bolj prijazna s tipi kot puncami ali naj to osebno jemljem… pa saj nisem jaz nič kriva no… če sem napačnega spola, ali kaj bi se mi še dalo očitati…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne, motiš se, ne delam razlik. Poskušaj biti bolj kul do mene, pa bom prijateljska tudi do tebe.

Nič v življenju se ne da pridobiti “na silo”, ne prijateljstva in ne ljubezni. Ko bom čutila, da si lahko moja forumska prijateljica, to tudi boš, ne pa prej zato, ker ti tako hočeš.

Tudi v reali ne delujem po ukazih, razen če gre za šefa. :)))

Upam, da tega pojasnila ne boš razčlenjevala. Gre za napotek, da se bova lažje razumeli.

Od kje si pa to vzela, da si kaj kriva…spola si ne izbiramo (zdaj sem se spomnila, da si mi na pikniku nekaj omenjala, da imam moške gene v sebi…hihi).
Tu je videti, da antilopa noče, da se kdo vmeša v debato med njo in snoopardom oz threesome je ne zanima 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zakaj si pa še ti tu sem vmešavaš, sem že jaz odveč…greva midve raje v tivoli… aja pa pivo…tisto s piknika… al greva raje po laško?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Zmedena_samica, zdaj si me pa nasmejala. Kaj čem, če sem pa tradicionalna…:)))))

Zakaj si pa še ti tu sem vmešavaš, sem že jaz odveč…greva midve raje v tivoli… aja pa pivo…tisto s piknika… al greva raje po laško?[/quote]

Tisto, kar smo dobile za popotnico iz piknika je pri meni že zdavnaj šlo v promet, da bi šla zdaj kam iskat pivo je Keber zaje*al, lahko pa greve kam na pivo kam v gostilno…Laško bi šlo skozi, še vedno je šlo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Hja, vsi pač res ne morete biti “moderni” 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sem mislil, da so vse ženske na forumu v redu? :)))) Bi mi ti malo naštelala 6. čut?
Dobro, da si me opozorila, ker mene ženske čas posla obrnejo, tako kot snooparda. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Itak da imamo tudi tipi 6. čut. Tako sem jaz na slepo spoznal neko punco, za katero sem pa imel močan občutek, da mi vizualno ne bo všeč. In res, ko sem ji rekel če mi pošlje kakšno fotografijo, mi res ni bila všeč.

Sem mislil, da so vse ženske na forumu v redu? :)))) Bi mi ti malo naštelala 6. čut?
Dobro, da si me opozorila, ker mene ženske čas posla obrnejo, tako kot snooparda. :)))[/quote]

Matjažko, spet potvarjaš besede. Kdo pa je sploh govoril o ženskah na tem forumu? No, sem in tja prileti kakšen kozarec Nutele, ampak drugače pa ni sile. :))) Govorim za ženske, ki jih snoopard spoznava v reali. Sem pa opazila, da tebe ženske dejansko hitro obrnejo. Čez čas pa se kesaš.

6. čut – dobro, da imaš šesti čut. Si predstavljaš, da bi se s to grdavšo srečal še v reali? :))) Moral bi se zagovarjati pred svojimi moškimi prijatelji, hehe.


Vedno najprej punco vprašam za fotografijo ali FB. Tako že po fotkah ugotovim, če mi je ona sploh fizično privlačna.

Vidiš, jaz pa nobenega ne sprašujem po fotografiji, ker se mi ne dopade tak način (internetni) spoznavanja ljudi. In še to, ljudje so različno fotogenični.

Antilopa, ne vem, imam občutek, da te je par levinj s foruma malce splašilo. Ti tam na livadah v miru trgaš travne bilke, one bi pa rade trgale meso (moških)? :)))) Če me kaj rabiš, bom jaz s svojo flinto parkrat počil, in tudi kakšno zverinico malo obstrelil? 😀 Imaš katero v mislih? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vidi ga, Matjažko uvijek na usluzi. :))) Ne vem, tebi prepuščam oceno in posredovanje v kritičnih situacijah. Veš, tudi v reali kakšna ženska v luft skoči zaradi mene, tako da sem tega že vajena. :)))

Antilopa, če bi rada kri, sem ti na uslugo. Katero primem? Jaz bom jo držal, ti boš pa rezala vrat. Snoopard pa bo prislonil skodelico za kri. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Meni si dal najbolj sporno opravilo, čeprav bi bili krivci vsi trije? :)) Snoopard pa išče pravo mačko zase. Baje nima izoblikovanih kriterijev, fant ima široka obzorja. :)))

Muciko išče Snoopards? 🙂 Ne vem, če on to zna božat, če se nasrši in ga pokrampa, potem bo se pa spet hodil k tebi tožit in cmivkat. Morda pa zato, ker se Antilope menda zvečer pelevijo v mačke. Ideja je dobra, lahko bi tega fanta malo prijela v roke in mu pokazala, kako in kje božati mačko ,da ne piha. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, mislim da si ti preveč pod vtisom filma “Catwoman”. :))) Veš kako je, eni imajo prirojeni talent za ravnanje z mačkami, drugi ne.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close