Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek prosim nujno za nasvet

prosim nujno za nasvet

Zelo zelo žalostno,ko prebiram kako se ločujete in je vmes še otrok. Ne vem in ne razumem veste ženske da obstaja zaščita.Pa prvo da se med pari spoznate,pa kaj vidite se enkrat pa že daste noge narazen ali dobite plačeno? Pa če je resen z resnim namenom bo čakal dokler se ne ujameta,spoznate vsako dobro in slabo stran pa kasneje otrok.


Žal tega ne vedo vsi, zato se zaščitijo malo drugače, tudi z otrokom, če je treba. Ampak tudi ta zaščita ni 100%, v bistvu še precej manj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bi tu dodal samo, da je ” v miru razmislil, če si sploh še želi biti del družine – družine” lahko samo interpretacija avtorice, katera lahko je, ali pa tudi ne, točna. Še vedno se pri tem zastavlja vprašanje koliko mu ona sploh dopušča očetovsko vlogo ali mu jo kar diktira, ergo si lasti nekakšen monopol nad otrokom in mora biti vse po njeno.


Zagotovo. Vedno sta oba tista, ki zgradita odnos takšen kot je. Nikoli ni le eden, nikoli. Dokler nekdo išče krivdo za slab odnos (le) pri drugem, se je že v štartu narobe lotil naloge in je nikoli ne bo rešil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Žal sva se sporazumno razšla 11.1.2013.Upam da bo držal dano besedo,da če sva zamočila kot partnerja,da kot starša pa tega ne smeva dovoliti,da še to plat zamočiva.

Drži se. Nič ni tako hudo, kot se zdi na prvi pogled. Zdaj boš imela verjetno nekaj težkih trenutkov, ampak sčasoma bo bolje. In morda težko verjameš, toda bo celo bolje kot takrat ko si bila z njim

hvala za spodbudne besede.

Po vsem napisanem bi se tudi jaz strinjal s Pandoro.
Če ni volje na obeh straneh je pač ni….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ne gre za spreminjanja mnenja, bi pa lahko žalostna zelo, to kar je povedala v treh svojih zgornjih postih, povedala v prvem in tako je njen partner v verigi postajal:
oče
tip
dobri (izven zakonski oče),
….pa verjetno še kaj.

po zadnjem zapisu je sedaj turist

vse dobro , žalostni zelo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close