Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek priznam!

priznam!

Ženska sem, in ko sem včasih slišala, da so ženske tečne, če ga ne fašejo, so se mi dvignili vsi živci v luft.
In zdaj?
Delam in delim svoje službene obveznosti z dvema ločenkama, ki že več let nista tiča videli niti od daleč in priznam, VSE JE RES!

Fantje, pomagajte jima, k če ne, bo po meni!

Katero pa je pravzaprav treba natepst? Tebe ali onidve? In kje in kako bi jih rada dobila? Ali: in kako bi želela, da jih fašeta onidve? Ali lahko iz tega razberem, da imaš Ti tiča pri roki in da jih redno fašeš? In da pri tem uživaš? Ali samo, da zato nisi tečna? Skratka: premalo informacij. Daj sporoči kako stvari stojijo! Res sem firbčen. Pozdravček, Miloš.

Se strinjam! Malo več moramo vedeti! Mogoče pa govori o nebesih? 🙂

Sporoči, če sta za diskretno avanturo. Se ponudim, da bosta spet občutili tiča.

No, Presneta, presneto žal mi je, ko vidim, da je bil Tvoj post samo provokacija. Tako si samo razburkala gladino, jaz pa sem se že veselil globinskega valovanja. Pozdrav, Miloš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close