priznam!
Katero pa je pravzaprav treba natepst? Tebe ali onidve? In kje in kako bi jih rada dobila? Ali: in kako bi želela, da jih fašeta onidve? Ali lahko iz tega razberem, da imaš Ti tiča pri roki in da jih redno fašeš? In da pri tem uživaš? Ali samo, da zato nisi tečna? Skratka: premalo informacij. Daj sporoči kako stvari stojijo! Res sem firbčen. Pozdravček, Miloš.
Forum je zaprt za komentiranje.