priznam!
no pravzaprav ja, res, sem se mau zaletela iz jeze pri prvem postu…v bistvu nista ločenki, je potreba res definirat. sta tiste vrste: halo dedec, napravi mi dete in zgin, jaz tvojih nogovic naum prala!
in je blo dete in dok je blo dete malo, je zapolnilo vse njune potrebe po razdajanju ljubezni, zdaj pa so deca odrasla…in evo…kaj pa zdaj? pa tečnoba udari na dan!
Ne razumem, zakaj bi morala biti ženska, ki nima seksa, oz. deca tečka in zoprnica. Kot da ženske drži samo seks pokonci. Ne razumem. Če je slučajno ženska sama, potem je pač sama in si pomaga sama in se čisto dobro ima. Saj staro dobro samozadovoljevanje zadosti in poteši čisto dovolj. Zakaj bi bil moški nujno potreben.
Ženske so ponavadi tečne iz drugih vzrokov (preobremenjenost, neljubljenost (in ne nesex), osamljenost, in kar je še podobnih stvari.
Da ne bo pomote. Nisem ločena, nisem slamnata vdova, ampak tako govorjenje, da ženskam samo en dober f.. manjka, mi gre na živce. Življenje ni samo seks, čeprav je pomemben del našega življenja.
pa jaaa….pa kot da jaz tega nisem zagovarjala…saj pravim, na živce mi je šlo slišat kaj takega da ženskam sam en f..k manjka, sam v praksi…ajde, da je ena, bi rekla slučaj..ma dve so že kar dokaz!!!
po moje je to že kar dober razlog za tečnobo, ostalo pa doda še mal karakter pa tko…
ja, tud jaz sem tečna, sam ne vseskozi…
ne vem no, ampak jz kokr poznam poročenih žensk, se prav v zakonu najbolj sexa strada
tko da to, da sta ločeni po moje nima nobene veze ali sexata ali ne
pa tud ni vse v življenju od q.rca odvisno
jaz lahko celo noč divje sexam pa kaj mi to pomaga, ko grem pol zjutraj na bankomat in me ogromen minus čist sesuje ;)))
Forum je zaprt za komentiranje.