privlačijo me…
Če si sama premožna, potem to marsikaj pove, kaj ti je v življenju pomembno.
Sem prepričan, da tako star moški in brez $$$$, ne bi bil zate zanimiv.[/quote]
mogoče res ne bi bil toliko zanimiv,to ti dam prav. po drugi strani pa: zaradi mene je lahko moški po premoženju sam Bill Gates-pa, če ne čutim privlačnosti in metuljčkov pri njemu, sem raje samska.
Karizma, ki jo naredi denar ali osebnost moškega? :)))
Drugače pa je to potem očetovski kompleks in to “karizmo” pri moškem naredijo dolečni nezavedni vzgibi, ki se izražajo kot čustvena potreba, katere nisi zadovoljila v dobi odraščanja in v odnosih na relaciji hči-oče. Tak moški bo pač “poskrbel” za žensko, ni to osnovna potreba otroka, da starši skrbijo za njega in naredijo zanj varno okolje?
Mogoče pa tisti, ki ne hlepi po širitvi svojih genov razmišlja tudi s svojo glavo in ne le sledi nagonu. Recimo na svetu je že tako ali tako dosti preveč ljudi. Je res potrebno še širit svojo vrsto? V Sloveniji je za mlade čisto premalo služb, je res treba rodit otroka v svet, kjer je precej možno, da bo imel slabo službo ali še huje je sploh ne bo imel?
Samo nekaj pomislekov glede širjenjna genov.
Lahko podkrepiš slednje s kako verodostojno raziskavo?[/quote]
Forum je zaprt za komentiranje.