PRIMOLUT NOR
pozdravljeni,
je katera jemala tabletke Primoluit nor, za prestavitev menstruacije? kakšne so izkušnje? ker grem na dopust za 14 dni, in bo ravno v tem času menstruacija, bi si jo rada prestavila. imam 23 tabletk (eno škatlico mi je dala G, nekaj mi jih je dala prijateljica). lahko vzamem 1 zjutraj, in 1/2 zvečer, namesto 1-1?
vsaka izkušnja dobrodošla:)
Vzela pred dvemi leti, pa ne bom nikoli več. Od takrat naprej je trajalo eno leto, da se mi je cikel spet uredil, ker je bilo vse zmešano, pred jemanjem menstrualnih bolečin takorekoč nisem poznala, potem pa katastrofa, bolelo je vsakič ko sam satan, pa krvavitve so bile bistveno močnejše kot pred tem. Skratka eno leto sem rabila, da se je spravilo spet nazaj na prvotno stanje. Nikoli več!
Tudi jaz imam dobre izkušnje. S ciklom ni bilo čisto nič narobe, vse se je takoj naslednji mesec uredilo. Pij jih tako, kot ti je povedal ginekolog oz. kot piše v navodilu. Ne vem, zakaj bi drugače. Sploh pa ne vem, zakaj ti jih je dajala prijateljica. Kaj ti G ni dal dovolj ali misliš nekaj po svoje delat?
Samo enkrat in nikoli več. Ne da te strašim, ampak je samo prav da veš, če se ti slučajno zgodi, da ne boš tako panična kot sem bila jaz. Menstrauacijo sem morala prestaviti samo za par dni, ampak, ko sem jo dobila, so dva dni leteli tako kosi iz mene, da nisem vedela, naj grem na urgenco ali kaj. Nenormalno do konca. Bolečin sicer nobenih, krvavitev pa dobesedno “vanzemaljska”. Sicer ne povezujem ravno s tem, ampak od takrat res imam menstruacije drugačne kot prej. Drugi dan je krvavitev tako močna, da sem najbolj srečna, če sem lahko doma, ker se mi je že zgodilo, da me je sredi trgovine dobesedno zalilo, kljub pripomočkom, ki jih menjam skoraj na vsako uro tisti dan…
Forum je zaprt za komentiranje.