Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Primanjkljaj državnega proračuna do avgusta milijarda evrov

Primanjkljaj državnega proračuna do avgusta milijarda evrov

Odgovor na objavo uporabnika
slabo blaso, 06.09.2025 ob 00:24

Odgovor na objavo uporabnika
Cepidlakec, 05.09.2025 ob 18:20

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10136, 03.09.2025 ob 12:18

Najbolša vlada do sedaJ……res sem ponosna

Najvišji proračunski primanjkljaj v zgodovini Slovenije je znašal 4,2 milijardi Eur v letu 2020. Uganite kdo je bil takrat precednik vlade – jp, nihče drug kot sam tovariš Ivan Janez Janša. Še dobro, da je uspel Golop znižati primanjkljaj za 3,2 milijardi na samo 1 milijardo. Ima dober vzrok zato, da pleše.

 

 

 

nič ni zmanjšal, kar sam je naredil miljardo v pol leta

 

leta 2020 je bilo leto covida in vse vlade na svetu so naredile primanjljaj

 

tudi golobu ne bi nihče očital, če bi denar porabil za poplvno obnovo, venda on ga je dal za plače JS in NVO….ta denar ne bo ničesar naredil

 

 

Zelo slab izgovor. JJ je imel covid, Golob je imel poplave na 2/3 ozemlja Slovenije. Vseeno je JJ pridelal za 3,2 milijardi večji primanjkljaj. To moraš pa že znat 😀 😀 😀

Tak čas je imel tvoj idol puklasti Janez že 3mrd minusa!

Odgovor na objavo uporabnika
Davki, 04.09.2025 ob 17:58

Prištej še 3 in pol miljarde za orožje v bližnji prihodnosti.

Upam da veselo plešete.

Aha.  In ti misliš, da pod Janšo bi bilo pa kaj drugače?  On bi rekel NATU ne?  Hahahahaha.  Budale sendvičarske, mi plešemo, vi pa cepetate na mestu!

A je Jajo sploh še živ ali se je samo zaprl v klet in bo čakal še naslednjih 12 let?

Odgovor na objavo uporabnika
saj plešete, 06.09.2025 ob 12:08

Aha.  In ti misliš, da pod Janšo bi bilo pa kaj drugače?  On bi rekel NATU ne?  Hahahahaha.  Budale sendvičarske, mi plešemo, vi pa cepetate na mestu!

Adolf bi bil ful ponosen na vas levuharje kake opranoglave zabite ovce ste.

Vsak pravi esdeesovc ve, da je 1 Golobova milijarda veliko več kot Jajatovih 4,2 milijardi!

Golobčku se fučka za narod. Slo je spravil na kant. Poglejte kaj se dogaja z gospodarstvom…oderuški davki,zdravstvo na psu. Ravnokar sem dobil napotnico pod tesni,čakanje 7 let. Bolano. Paciente zdravijo kar na hodnikih. Marš pa taka vlada!!!

Odgovor na objavo uporabnika
ena svinja, 06.09.2025 ob 12:33

Vsak pravi esdeesovc ve, da je 1 Golobova milijarda veliko več kot Jajatovih 4,2 milijardi!

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! HEIL SDSS!

Se pravi kljub novim in višjim davkom, je vladi uspelo dodatno zagoniti še 1000 kufrov po 1 milijon € v letu dni.

Da si boste lažje predstavljaj 1 milijardo tisti, ki dobite 1 milijon € plače na leto!

Predstavljajte si, da imate kar nekaj premoženja. Bi ga dali v upravljanje Boštjančiču?

Jaz mu ne bi dal niti 100 EUR.

Odgovor na objavo uporabnika
Re, 08.09.2025 ob 18:52

Predstavljajte si, da imate kar nekaj premoženja. Bi ga dali v upravljanje Boštjančiču?

Jaz mu ne bi dal niti 100 EUR.

Raje Boštjančiču kot Jajatu. Vse kufre, ki jih je napolnil Golob z milijoni pomnožite s 4,3 in dobili boste kufre, ki jih je napolnil Janša 😀

Odgovor na objavo uporabnika
heh ja, 08.09.2025 ob 19:29

Raje Boštjančiču kot Jajatu. Vse kufre, ki jih je napolnil Golob z milijoni pomnožite s 4,3 in dobili boste kufre, ki jih je napolnil Janša 😀

Seveda, ker si pri koritu in ti svoboda omogoča da cuzaš denar.  Ni bilo vprašanje komu bi raje dal. Noben pri zdravi pameti ne bi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close