Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek prijava

prijava

Ali lahko prijaviš nekoga ki dela prekrške (se ne pripasa, vozi hitro, …) seveda anonimno?

Za merjenje hitrosti se ve, da ne gre kar tako na pamet, ampak da za to potrebuješ atestirane radarje.

če ogroža druge potem lahko – sepravi za pripasat ne, za prehitro vožnjo pa ja.

če je nevarna hitra vožnja npr. divjanje po naselju, čudno menjavanje pasov na avtocesti, pač saj to se vidi kdo dejansko ogroža.

Snoopard, a ti to malo po domače? :))

Ni mi tuje :))

Aha, dobro, da vem koga lahko vprašam za nasvet. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close