Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › prijava prijava anonimni uporabnik 30.07.2012 ob 17:21 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 Ali lahko prijaviš nekoga ki dela prekrške (se ne pripasa, vozi hitro, …) seveda anonimno? Prijavi anonimni uporabnik 30.07.2012 ob 17:28 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 Za merjenje hitrosti se ve, da ne gre kar tako na pamet, ampak da za to potrebuješ atestirane radarje. Prijavi snoopard 30.07.2012 ob 17:29 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 če ogroža druge potem lahko – sepravi za pripasat ne, za prehitro vožnjo pa ja. Prijavi snoopard 30.07.2012 ob 17:32 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 če je nevarna hitra vožnja npr. divjanje po naselju, čudno menjavanje pasov na avtocesti, pač saj to se vidi kdo dejansko ogroža. Prijavi antilopa 30.07.2012 ob 17:45 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 Snoopard, a ti to malo po domače? :)) Prijavi snoopard 30.07.2012 ob 18:17 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 Ni mi tuje :)) Prijavi antilopa 30.07.2012 ob 18:35 zadnji odgovor 30.07.2012 ob 18:35 Aha, dobro, da vem koga lahko vprašam za nasvet. :)) Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.