Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prezir “nacionalistov” do Slovanske rase

Prezir “nacionalistov” do Slovanske rase

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8194, 12.09.2025 ob 21:22

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8194, 12.09.2025 ob 21:17

Kaj so to neki troli tu goreh. Debili? Kreteni? Idioti? Ste sploh iz Slovenije?

Koj kurac, vi to pišete in jebete v glavo na suho? Se vam je sfukalo?

https://en.wikipedia.org/wiki/East_Slavs

Ajde spičkite od tukaj. Fake folk.

Mi: https://en.wikipedia.org/wiki/South_Slavs
Polska, češka, slovaška: https://en.wikipedia.org/wiki/West_Slavs

Ajde odjebite debili.

???
Kaj ne štekaš. Mi, vi, oni. Ali Poljaki, ali rusi, ali mi. Vsi smo slovani, vsi smo iste kri. Edino, kar je drugače, da smo na drugačnem ozemlju.

Če bo kdo trosil in to bo. Da smo nekaj drugo kar nismo, je…..

To da nas bodo migranti, itd… drugi zamenjali. Kje pa vi živite? Ali vi resno mislite, da bo narod, kot celota to dopustila?

Zgodovina je dokazala. Ne glede, kaj, kako in kako hudo nam je, vedno preživino, vedno se dvignemo in vedno gremo naprej.

Tokrat ne. Poglej rodnost južnjakov. Na vseh vodilnih mestih so južnjaki.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3525, 13.09.2025 ob 08:05

???
Kaj ne štekaš. Mi, vi, oni. Ali Poljaki, ali rusi, ali mi. Vsi smo slovani, vsi smo iste kri. Edino, kar je drugače, da smo na drugačnem ozemlju.

Če bo kdo trosil in to bo. Da smo nekaj drugo kar nismo, je…..

To da nas bodo migranti, itd… drugi zamenjali. Kje pa vi živite? Ali vi resno mislite, da bo narod, kot celota to dopustila?

Zgodovina je dokazala. Ne glede, kaj, kako in kako hudo nam je, vedno preživino, vedno se dvignemo in vedno gremo naprej.

Tako bo to.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidimo, 13.09.2025 ob 04:26

Odgovor na objavo uporabnika
Glajznen, 13.09.2025 ob 03:14

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6482, 13.09.2025 ob 01:00

Odgovor na objavo uporabnika
Korejc, 13.09.2025 ob 00:40

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3710, 12.09.2025 ob 21:47

“mi”

Ne, to ne drži. Najbolj smo podobni Ukrajincem in Rusom (v Rusiji je 77% etničnih Rusov in to je treba upoštevati, zato je Rusija 66% Ukrajina pa 80%)

Tvoji so se pred dvema generacijama sem selili. Podoben si komu že – svojemu narodu Ukrajincem, Rusom itd. Zakaj ne greš domov med svoje? Najprej vračila tovarn, podjetij in lepo domov odkoder so vas komunisti poselili. Če ste tu nekaj generacij, si v glavi pospravi kdo je tvoj narod. Tu ni državotvirnosti, ker nikoli nismo bili narod. Kar na polno izkoriščajo Srbi, katerim amo dvojni vojni in politični plen. Poudarek na umetnem jeziku, ker drugega za lažno ugodovinsko plasiranje politiki nimajo. Namesto ukvarjanja z živlhenjem in ekonomijo so nam plasirali umetni jezik in brisali tisoč in več let zgodovine, jezikov in dobesedno ljudi. Z izmišljenimi simboli so prekrili resnične. Posiljevanje s Cankarjanstvom, namesto z zgodbo o uspehu, za pokoritev južnim okupatorskim tujcem, ki s to zemljo nimajo ničesar. Če ne bi bilo jugookupacije, nasilne predelave v Slavijo in genocida, bi bila etnična in jezikovba struktura podobna Koroški, ker to so domače mešanice ljudi zadnjih tisoč in več let. Tu imamo še italijanski del ljudi. Kopljite si grob naprej.

Kakšne svinarije trosite, pa zanikanje lastne rase, svojega jezika katerega so vsi etnični Slovenci govorili, zanikanje naroda. Tako protislovenske objave še nisem videl. Vprašanje samo če je to napisal švab al albanc

Rasa!? Etničnost koga ali česa!? DNK testiranje si naroči v glavnem mestu, prebrskaj zgodovinske arhive. Govoril si kar si govoril, ko si migriral. Največ hrvaško in slovaško. Pregazili vas bodo Balkanci, Rusi in Ukrajonci. Zgodovina in trhlene kosti žrtev zločinske Slavije ti bijejo ven na vsakem koraku. Za kozlat.

Aha, zdaj vidimo kaj si kdo si. Ustaša glupi.

Kakšni Ustaši. Grdavš zmešani.

Le Slovenci smo avtohtoni. Vsi drugi se nekaj selijo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close