Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prezir “nacionalistov” do Slovanske rase

Prezir “nacionalistov” do Slovanske rase

Vedno, ko imamo v Sloveniji samo oklicane nacionaliste in etnonacionaliste je njihov glavni vrag eden od Slovanskih narodov. Ali Srbi, ali Rusi, ali Hrvati (zadnje bolj redko, ampak se dogaja)

Poleg tega pa zanikajo na vsak način pripadnost Slovenije Slovanom, hvalijo Franca Jožefa, nekateri (sicer bolj redko) hvalijo Hitlerja, nihče pa ne hvali Maistra, Karađorđevića, Tita, in ostale heroje Jugoslavije.

Ljudje, tudi če nismo del Nemške civilizacije, je naša Slovanska civilizacija nekaj na kar smo lahko ponosni. Rusija je bila prva država na svetu, ki je prepovedala pedofilijo, med Petrom Velikim, prepovedala prisiljene poroke, prav tako med njim.

Rusi so izumili mobilni telefon, periodni sistem, radio. Dobrivoje Božić je v Kraljevini Jugoslaviji izumil zračno zavoro za vlake, ki je takrat postala standard po celem svetu. Voja Antonić je v SFRJ izdelal prvi osebni računalnik med Socialističnimi državami. Pa Iskre sploh še omenil nisem.

Ne rabimo biti del zahodne civilizacije in obupano prosijačiti Nemce, Američane in Italijane, da nas sputijo med “njihove”. To je tako kot Indijci, ki se samo deklarirajo za “Arijce”.

Naša Slovanska civilizacija je že sama po sebi nekaj, za kar smo lahko patriotični in ponosni.

“Slovanska civilizacija” ne obstaja. Ime Slovani je izmišljeno, civilizacija tudi.

 

Slovenci, Slovinci in Slavonci EDINI nosimo ime praprebivalcev Srednje Evrope, vsi ostali, ki so sicer prevzeli naš jezik (Čehi, Krobati, Srbi idr.) so se na naše ozemlje pritepli kasneje.

Odgovor na objavo uporabnika
Ravnihar, 12.09.2025 ob 16:10

“Slovanska civilizacija” ne obstaja. Ime Slovani je izmišljeno, civilizacija tudi.

 

Slovenci, Slovinci in Slavonci EDINI nosimo ime praprebivalcev Srednje Evrope, vsi ostali, ki so sicer prevzeli naš jezik (Čehi, Krobati, Srbi idr.) so se na naše ozemlje pritepli kasneje.

Potem praviš, da smo Slovenci edini Slovani ali kako?

Tako je.

Kakšno življenje to imaš, da si za dosežek jemlješ nekaj na kar nisi imel nobenega vpliva. Kje in komu si bil rojen. Si res tak luzer da nimaš nobenega dosežka v življenju in si nekaj kar ti je bilo dano jemlješ za dosežek? Retorično vprašanje. Ne moreš biti ponosen na to kdo si a ne? In to skrivaš s kao ponosom na to kje in komu si bil rojen. Da bi kaj naredil iz sebe, da bi bil ponosen na sebe, na svoje dosežke, to kakšen človek si….čisto preveč naporno a? Predniki bi bili res ponosni nate, kaj si s svojim poreklom naredil in ustvaril. Res doprinos planetu. Le kaj bi brez tebe. Res si poseben.

Hej Slovenci, naša reč
slovenska živo klije
dokler naše verno srce
za naš narod bije.

Živi, živi, duh slovenski,
bodi živ na veke!
Grom in peklo, prazne vaše
proti nam so steke.

Bog pa gromo-vladni
nam podal je dar jezika,
da pač nihče na tem svetu
nič nam ne podtika,

Bo naj kolikor ljudi
tolkanj črtov na sveti,
Bog je z nami, kdor prot’ nam,
ga če Perun podreti.

Naj tedaj nad nami
strašna burja naj se znese,
skala poka, dob se lomi,
zemlja naj se trese.

Bratje, mi stojimo trdno
kakor zidi grada,
črna zemlja naj pogrezne
tega, kdor odpada.

Prav nihče ne uporablja besede “Slovan”. Celo Srbi (poturčeni Slovenci) in Krobati (avarski Slovenci) imenujejo Sloveni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ravnihar, 12.09.2025 ob 16:41

Prav nihče ne uporablja besede “Slovan”. Celo Srbi (poturčeni Slovenci) in Krobati (avarski Slovenci) imenujejo Sloveni.

To pa ni res. Rusi rečejo “Slovjani” ali nekej takšnega. To je isto kot Slovani, samo malo pomehčano, ker Rusi pač zavijajo.

Rusi so Varjagi in Mongoli in se nimajo kaj vtaknit v razpravo. Putin ima popolnoma finske obrazne poteze.

Odgovor na objavo uporabnika
Zavednost, 12.09.2025 ob 15:39

Vedno, ko imamo v Sloveniji samo oklicane nacionaliste in etnonacionaliste je njihov glavni vrag eden od Slovanskih narodov. Ali Srbi, ali Rusi, ali Hrvati (zadnje bolj redko, ampak se dogaja)

Poleg tega pa zanikajo na vsak način pripadnost Slovenije Slovanom, hvalijo Franca Jožefa, nekateri (sicer bolj redko) hvalijo Hitlerja, nihče pa ne hvali Maistra, Karađorđevića, Tita, in ostale heroje Jugoslavije.

Ljudje, tudi če nismo del Nemške civilizacije, je naša Slovanska civilizacija nekaj na kar smo lahko ponosni. Rusija je bila prva država na svetu, ki je prepovedala pedofilijo, med Petrom Velikim, prepovedala prisiljene poroke, prav tako med njim.

Rusi so izumili mobilni telefon, periodni sistem, radio. Dobrivoje Božić je v Kraljevini Jugoslaviji izumil zračno zavoro za vlake, ki je takrat postala standard po celem svetu. Voja Antonić je v SFRJ izdelal prvi osebni računalnik med Socialističnimi državami. Pa Iskre sploh še omenil nisem.

Ne rabimo biti del zahodne civilizacije in obupano prosijačiti Nemce, Američane in Italijane, da nas sputijo med “njihove”. To je tako kot Indijci, ki se samo deklarirajo za “Arijce”.

Naša Slovanska civilizacija je že sama po sebi nekaj, za kar smo lahko patriotični in ponosni.

Tisti, ki so jim sovragi Rusi ali Srbi, so ustaške struje. Oni, ki pa še Hrvatov ne marajo so pa potomci nemškutarjev, ki se niso zvrnili v jamo.

S takimi se ni treba pogovarjati.

Ravno Sloveni najvJečji in najbolji lažNJivi migrantski nacionalisti na tujem. Opazujte arogantne Ruse kako se obnjašajU. JednJakije vašJi prJednjiki 100-200 liJer nazaJ, ko su oni migrJiraLJi. Znamo krJasti Pabijati, Mji znjamo Hadjiti na tuje in morjiti in preJimJenJovatJi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ravnihar, 12.09.2025 ob 16:50

Rusi so Varjagi in Mongoli in se nimajo kaj vtaknit v razpravo. Putin ima popolnoma finske obrazne poteze.

Putin je samo na pol etnični Rus, pol pa je bože svašta. Tako da on ni najboljši primer. Pa še inekcije botoksa. Etnični Rusi izgledajo povsem drugače.

Kako izgledajo etnični Rusi?

 

Lenin npr. ima mongolsko faco. Stalin je Gruzinec, Lukašenko Belorus, Hruščev pa Ukrajinec.

Odgovor na objavo uporabnika
NAZAJ!, 12.09.2025 ob 17:56

Putin je samo na pol etnični Rus, pol pa je bože svašta. Tako da on ni najboljši primer. Pa še inekcije botoksa. Etnični Rusi izgledajo povsem drugače.

Tipičen masni Slovan.

Brežnjev je Rus. Hruščev je tudi etnični Rus, samo Živel je v Ukrajini. Ne vem od kje vam “mongolci”. Mongolci imajo raztegnjene oči. Nihče od omenjenih tega nima.

Hroščev je bil majhen, debel pa plešast. Kot Tito. (Tito si je kasneje dal vaditi lase – pozorno poglejte fotografije).

Kaj so to neki troli tu goreh. Debili? Kreteni? Idioti? Ste sploh iz Slovenije?

Koj kurac, vi to pišete in jebete v glavo na suho? Se vam je sfukalo?

https://en.wikipedia.org/wiki/East_Slavs

Ajde spičkite od tukaj. Fake folk.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8194, 12.09.2025 ob 21:17

Kaj so to neki troli tu goreh. Debili? Kreteni? Idioti? Ste sploh iz Slovenije?

Koj kurac, vi to pišete in jebete v glavo na suho? Se vam je sfukalo?

https://en.wikipedia.org/wiki/East_Slavs

Ajde spičkite od tukaj. Fake folk.

Mi: https://en.wikipedia.org/wiki/South_Slavs
Polska, češka, slovaška: https://en.wikipedia.org/wiki/West_Slavs

Ajde odjebite debili.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8194, 12.09.2025 ob 21:22

Mi: https://en.wikipedia.org/wiki/South_Slavs
Polska, češka, slovaška: https://en.wikipedia.org/wiki/West_Slavs

Ajde odjebite debili.

“mi”

Ne, to ne drži. Najbolj smo podobni Ukrajincem in Rusom (v Rusiji je 77% etničnih Rusov in to je treba upoštevati, zato je Rusija 66% Ukrajina pa 80%)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3710, 12.09.2025 ob 21:47

“mi”

Ne, to ne drži. Najbolj smo podobni Ukrajincem in Rusom (v Rusiji je 77% etničnih Rusov in to je treba upoštevati, zato je Rusija 66% Ukrajina pa 80%)

Tvoji so se pred dvema generacijama sem selili. Podoben si komu že – svojemu narodu Ukrajincem, Rusom itd. Zakaj ne greš domov med svoje? Najprej vračila tovarn, podjetij in lepo domov odkoder so vas komunisti poselili. Če ste tu nekaj generacij, si v glavi pospravi kdo je tvoj narod. Tu ni državotvirnosti, ker nikoli nismo bili narod. Kar na polno izkoriščajo Srbi, katerim amo dvojni vojni in politični plen. Poudarek na umetnem jeziku, ker drugega za lažno ugodovinsko plasiranje politiki nimajo. Namesto ukvarjanja z živlhenjem in ekonomijo so nam plasirali umetni jezik in brisali tisoč in več let zgodovine, jezikov in dobesedno ljudi. Z izmišljenimi simboli so prekrili resnične. Posiljevanje s Cankarjanstvom, namesto z zgodbo o uspehu, za pokoritev južnim okupatorskim tujcem, ki s to zemljo nimajo ničesar. Če ne bi bilo jugookupacije, nasilne predelave v Slavijo in genocida, bi bila etnična in jezikovba struktura podobna Koroški, ker to so domače mešanice ljudi zadnjih tisoč in več let. Tu imamo še italijanski del ljudi. Kopljite si grob naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Korejc, 13.09.2025 ob 00:40

Tvoji so se pred dvema generacijama sem selili. Podoben si komu že – svojemu narodu Ukrajincem, Rusom itd. Zakaj ne greš domov med svoje? Najprej vračila tovarn, podjetij in lepo domov odkoder so vas komunisti poselili. Če ste tu nekaj generacij, si v glavi pospravi kdo je tvoj narod. Tu ni državotvirnosti, ker nikoli nismo bili narod. Kar na polno izkoriščajo Srbi, katerim amo dvojni vojni in politični plen. Poudarek na umetnem jeziku, ker drugega za lažno ugodovinsko plasiranje politiki nimajo. Namesto ukvarjanja z živlhenjem in ekonomijo so nam plasirali umetni jezik in brisali tisoč in več let zgodovine, jezikov in dobesedno ljudi. Z izmišljenimi simboli so prekrili resnične. Posiljevanje s Cankarjanstvom, namesto z zgodbo o uspehu, za pokoritev južnim okupatorskim tujcem, ki s to zemljo nimajo ničesar. Če ne bi bilo jugookupacije, nasilne predelave v Slavijo in genocida, bi bila etnična in jezikovba struktura podobna Koroški, ker to so domače mešanice ljudi zadnjih tisoč in več let. Tu imamo še italijanski del ljudi. Kopljite si grob naprej.

Kakšne svinarije trosite, pa zanikanje lastne rase, svojega jezika katerega so vsi etnični Slovenci govorili, zanikanje naroda. Tako protislovenske objave še nisem videl. Vprašanje samo če je to napisal švab al albanc

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6482, 13.09.2025 ob 01:00

Kakšne svinarije trosite, pa zanikanje lastne rase, svojega jezika katerega so vsi etnični Slovenci govorili, zanikanje naroda. Tako protislovenske objave še nisem videl. Vprašanje samo če je to napisal švab al albanc

Rasa!? Etničnost koga ali česa!? DNK testiranje si naroči v glavnem mestu, prebrskaj zgodovinske arhive. Govoril si kar si govoril, ko si migriral. Največ hrvaško in slovaško. Pregazili vas bodo Balkanci, Rusi in Ukrajonci. Zgodovina in trhlene kosti žrtev zločinske Slavije ti bijejo ven na vsakem koraku. Za kozlat.

Pregazili vas bodo tisti, ki imajo več otrok. Črnci, Arabci, Azijci.

Odgovor na objavo uporabnika
Glajznen, 13.09.2025 ob 03:14

Rasa!? Etničnost koga ali česa!? DNK testiranje si naroči v glavnem mestu, prebrskaj zgodovinske arhive. Govoril si kar si govoril, ko si migriral. Največ hrvaško in slovaško. Pregazili vas bodo Balkanci, Rusi in Ukrajonci. Zgodovina in trhlene kosti žrtev zločinske Slavije ti bijejo ven na vsakem koraku. Za kozlat.

Aha, zdaj vidimo kaj si kdo si. Ustaša glupi.

Seveda smo ponosni, zato smo proti, da Slovanska Rusija pobija slovanske brate Ukrajince.

Lp od slovanskih bratrancev na sončni strani Alp, mešanih z Avstrijci, Italijani, Madžari.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close