Prevladuje mnenje, da je večina žensk
Tudi če si razočarana nad svojim parnterjem, to še ne pomeni, da moraš hoditi okoli nepotešena. Ženska, ki želi biti potešena, lahko z malo iznajdljivosti to tudi brez težav doseže.
Zdaj si pa to razlagaj kot veš in znaš….[/quote]
Misliš najde “seksfrenda” ? :)))
V sosednji temi opažam, da brez težav to ne gre. :)))
[/quote]
Kot za vse stvari v tem življenju … je pomembno, kako odločno se jih lotiš 🙂 Pa seveda tudi kakšne kriterije imaš. Namesto seksfrenda lahko imaš ljubimca … ali ljubico. Obstajajo žigoloji in kvazi javne hiše. In mijilon potrebnih varalic na ona/on. Pa sosedi. In sodelavci. should I go on …?
Misliš najde “seksfrenda” ? :)))
V sosednji temi opažam, da brez težav to ne gre. :)))
[/quote]
Kot za vse stvari v tem življenju … je pomembno, kako odločno se jih lotiš 🙂 Pa seveda tudi kakšne kriterije imaš. Namesto seksfrenda lahko imaš ljubimca … ali ljubico. Obstajajo žigoloji in kvazi javne hiše. In mijilon potrebnih varalic na ona/on. Pa sosedi. In sodelavci. should I go on …?[/quote]Kaj pa kak bolj radikalni pristop s katerim bi se za vedno rešil organa, ki mu povzroča toliko preglavic, bolečin v življenju in bi bil bolj spokojen v bivanju na tem svetu?…. 😉 :))))
Kot za vse stvari v tem življenju … je pomembno, kako odločno se jih lotiš 🙂 Pa seveda tudi kakšne kriterije imaš. Namesto seksfrenda lahko imaš ljubimca … ali ljubico. Obstajajo žigoloji in kvazi javne hiše. In mijilon potrebnih varalic na ona/on. Pa sosedi. In sodelavci. should I go on …?[/quote]Kaj pa kak bolj radikalni pristop s katerim bi se za vedno rešil organa, ki mu povzroča toliko preglavic, bolečin v življenju in bi bil bolj spokojen v bivanju na tem svetu?…. 😉 :))))[/quote]
Na tem svetu smo zato, da “živimo”, ne da “preživimo”.
Tudi če si razočarana nad svojim parnterjem, to še ne pomeni, da moraš hoditi okoli nepotešena. Ženska, ki želi biti potešena, lahko z malo iznajdljivosti to tudi brez težav doseže.
Zdaj si pa to razlagaj kot veš in znaš….[/quote]
Ni vse v intimni potešitvi. Kaj pa čustvena potešitev?
In kakšna je intimna potešitev, če ni hkrati tudi čustvene potešitve. Le koliko je vredna?[/quote]
Ta potešitev je v večini partnerstev pozabljena, odrinjena…. In zato ogromno nezadovoljstva. Zakaj? Ker večina partnerjev misli, da ko se vežejo (papirnato ali brez papirja) je zadeva dokončana. Potrudili so se, izpihali dušo, sedaj pa jim tega ni več potrebno, saj so prišli do cilja.
To je moja izkušnja po vsem prebranem, doživetem, videnem, slišanem… V 90%, So tudi zlate izjeme!
Forum je zaprt za komentiranje.