Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Preveč aktivna?

Preveč aktivna?


No na tak način sprejemam tvojo docela napačno izjavo, ki si jo napisal v prejšnjo temo. Če boš kaj repliciral, bom z veseljem kaj napisala, če ne, sva pa glede na način razmišljanja, šahisti bi rekli, v pat poziciji.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Če jih sprejmeš, še to ne pomeni, da jih vzameš za sveto resnico. To niti ni tako enostavno.
Kritika ali menje nekoga drugega bi ti naj le pomagalo osvetliti preblem z več različnih plati.
Sami smo navajeni na neko stvar gledati vedno iz iste perspektive…Pač zaradi navade in prepričanj. In če gledaš vedno iz iste plati, boš tudi doživljal tisto na isti način. Svojega odziva ne moremo spremeniti, lahko pa spremenimo način in pesrpektivo gledanja.
Ko vidimo zadevo iz druge perspektive, jo bomo drugače tudi doživljali.
In treba se je vprašati, kdo je tisti, ki sodi kritike in reče, da je neprimerna? A ni to tisti, ki nas je spravil v težave ?

Kako približa ? Misliš v fizičnem smislu ? 🙂

MON ni ravno forum, kjer bi alpinistke in popotnice dobile podporo. Tu gor ni ravno veliko ljudi, ki bi se ukvarjali s takšnimi hobiji.
Na splošno velja, da ženske alpinistke, padalke, popotnice niso dobro sprejete v javnosti. Ne izpolnjujejo vtisa, da bodo cankarjanske matere.
Jaz nisem alpinistka, sem pa popotnica in se ljudje tudi zgražajo nad tem kako upam sama it na potovanje, da to pa je čudno. Sem iskala že sopotnike pa ni kaj veliko uspeha. Moški so zgroženi nad tem, vsaj v večini, če ženska potuje po svetu sama in to brez agencij. Samo ona in nahrbtnik.
MON pa ni zbirališče oseb, ki veliko potujejo, ki so alpinisti, športniki, tu gor so bolj ljudje, ki prosti čas preživaljjo na netu.


In zanimivo, se na njem zadnje čase pojavlja tudi veliko popotnic, alpinistk. Ampak se strinjam, alpinistke, popotnice je treba zažgat na grmadi. Ti ljudje so zelo nevarni za družbo.

Ne morem verjet, s kakšnimi občutki in prepričanji ljudje živijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Še dobro, da govoriš na splošno…:)
Zame je kuhanje, pa pomivanje posode, pa zlaganje cot v pralni stroj, pa v sušilni stroj….Skoraj vsakodnevno opravilo.
Zato me ne bi čisto nič motilo in ne bi ničesar pogrešal, če bi ženska šla za kakšen teden z otroki na smučanje..:)
V bistvu bi mi bilo tisti čas še lažje, saj bi imel manj dela.

Zato se jaz ne morem s tem strinjati, da slabo prenašamo samostojne ženske. Z nesamostojno ne bi dolgo zdržal.[/quote]

Tudi meni se ne bi podrl svet, če bi šel moj moški za kakšen teden z otroki na smučanje ali v Barcelono ali na morje ali kamorkoli že. V bistvu bi mi bilo tisti čas še lažje.


To ti zdaj metafizika seka Robi…nezavedno, sklepam 🙂 🙂
Robi…

Kako približa ? Misliš v fizičnem smislu ? 🙂 [/quote]
Seveda v fizičnem smislu 🙂 🙂 (Midva se pa res vedno razumeva 🙂 :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Običajno tisti ki ima težave ima tudi odgovore na vse. To je najbolj zanimivo.


Ah ne…jaz imam samo odgovore, težav pa nobenih…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ah ne…jaz imam samo odgovore, težav pa nobenih…[/quote]
A ne ?
Težave ima potem Matjažko, ker te ne razume…:)

Misliš, da bi se v fizičnem smislu tudi tako razumela, kot se v metafizičnem ? :))

:)))

Tako je. Pat pozicija. 🙂


Ah ne…jaz imam samo odgovore, težav pa nobenih…[/quote]
A ne ?
Težave ima potem Matjažko, ker te ne razume…:) [/quote]
A misliš?
Sicer pa pusti ga, naj spi… za njim je dolga noč, ga je punca vrgla ven, ker je končno spoznala, kako se on “pripravlja na starševsko vlogo”… računalnika tudi menda nima več… mije kar hudo zanj, tebi ni?

Lass uns nicht überraschen 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Robi

V fizičnem bi se itak zaštekal z mlajšimi, šele potem pride na vrsto metafizično, ko bi ji pokazal boga! :))

Kate

Katenjka, si me čakala, spat sem šel, je** ga. Mi je žal, da ti nisem bil na razpolago, si težko zaspala brez pogovora, saj je moj pomirjajoč učinek na dekleta znan? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Robi saj sem vedela, kaj bo… zakaj si ga zbudil? Zdaj je siten in še grde besede uporablja…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Robi saj sem vedela, kaj bo… zakaj si ga zbudil? Zdaj je siten in še grde besede uporablja…[/quote]

TI si klicala hudiča! In je prišel. :))) Samo ne vem, zakaj je prišel, saj tvojo dušo si menda že itak lasti. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ne precenjuj svojih (ne)sposobnosti 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ne precenjuj svojih (ne)sposobnosti 🙂 :)[/quote]

Glede na pogostost omenjanja hudiča, vlečem določene sklepe, mi je sumljiva malo. Robi, ti si starejši in imaš več izkušenj z izganjanjem hudiča iz žensk, tudi ti misliš, da je Katenjka posedena? Mogoče bi jo moral malo poškropit z žegnano vodo, da se prepričam? Pri težkih primerih sta potrebna celo 2 eksorcista, ki s skupnimi napori izženeta hudiča, seveda jo je prej potrebno zvezati. Za njo verjetno ne bi bilo treba uporabiti tako drastičnih ukrepov, tak oda bi že 1 zadostoval.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko ti se malo preveč ukvarjaš z mano… nisem več najstnica a veš…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nisi!? Ah, kakšna škoda, kakšno razočaranje…. 🙁 :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Nisem tako na tekočem…:)

Maš prav…Ne klicat hudiča…:)
Samo jaz nisem vedel, da je za njim naporna noč…

Ženske duše so nežne….Treba je uporabiti bolj prefinjene načine.
Najprej maziljenje, pa žegnana voda….Hudič se samo tam naseli, kjer ni ljubezni.

Das ist unglaublich….Du kannst ja Deutsch sprechen…:)

Takšna ženska je občudovanja vredna. Ki si sama upa….
Samo ne vem, kako je glede službe pa to, če greš kam na daljše potovanje za mesec ali več…
Pa dokler nimaš otrok to gre….

Sanjska 🙂 služba. To bi z veseljem šla, če bi lahko, za en mesec ali več. Samo ne gre.
Ta mladi si še ne moremo privoščit, da bi vzeli mesec dni skupaj. Sploh ne tisti, ki smo bolj na dnu lestvice v službi. Drugače pa: jaz bi koj šla.


Takšna ženska je občudovanja vredna. Ki si sama upa….
Samo ne vem, kako je glede službe pa to, če greš kam na daljše potovanje za mesec ali več…
Pa dokler nimaš otrok to gre….[/quote]

Robi, pa to gre tudi, če imaš otroke: družina Šeruga npr. :). No jaz seveda nimam toliko korajže, jaz si že ne bi upala tako uredit glede službe kot ima on.


Das ist unglaublich….Du kannst ja Deutsch sprechen…:)
[/quote]

Ich sag dir, aus dieses Mädchen wird noch etwas! Ihre intuition ist unübertrefflich! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Drži.
Ne verjamete? Pejte malo na Išči, pa vtipkajte avtorja…


Moški ne iščejo princesk, saj je ne za živeti z njimi. Seveda si želijo lepo (ali vsaj simpatično) sopotnico, uglajeno, damo na nek način, vse tisto, kar širša (moška?) okolica ceni, ni pa to zadosti.


Putke? Misliš kokoši?
Ker sem jaz “na varnem” ne samo, da sem nesamostojna – kaj je potemtakem za tebe samostojnost… samskost??? – še kokoš sem, in da bo merica polna, najverjetneje niti dobrega partnerja nimam ob sebi… :-/

Hm, ali bi se moj partner tudi s tem strinjal? Nekako zelo dvomim v to…


Verjetno sklepaš, da večina odnosov temelji na moči in tekmovanju. Kdo bo pametnejši….
S tem bi se strinjal.

Imam pa občutek, da sebe doživljaš kot samostojno in da je samostojnost ovira pri iskanju dobrega partnerja…Kaj pa, če tvoja miselnost temelji na moči in na tem, da hočeš ti imeti pri hiši glavno besedo ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close