Prevaral jo je :/
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4951297/Ian-Rush-scores-away-and-gets-divorce.html
Jaz mu ne zamerim. Lep upgrade :>
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] http://www.baomoi.com/Gia-choi-trong-boi-huyen-thoai-Liverpool-dinh-be-boi-tinh-ai/139/11157586.epi[/quote]
Ma ni to ista ženska. Btw, kaj si se ti to na nek Thailand page logirala ? lol
Ona mladenka je dobra 😉
ded je pameten zbral je lepšo… saj če morš gledat žensko skoz eno in isto naj bo vsaj lepa pametne so itak preredke 😛
poznam primere:
ženo se pelja ven kjer oba poznajo, hodi z njo na “pasje procesije”, se nosi vrečke z njenimi nakupi … se gre z njo na dopust, pohvali njeno kuho in skrbno vodenje gospodinstva …
tole pa ne razumem??? … a se ne gre za vtikanje oneta v razpokico??
in kaj ima pri tem “uradni” partner/ica???[/quote]
Še vedno imaš odnos do uradnega partnerja. Je nekdo, ki ga zapostavljaš ali na tak način kaznuješ, izkoriščaš njegovo lahkovernost…..[/quote]
kaj pa, če se gre samo na jajčka na oko v gostilno, ker doma se prenaje dunajcev??
tole pa ne razumem??? … a se ne gre za vtikanje oneta v razpokico??
in kaj ima pri tem “uradni” partner/ica???[/quote]
Hahahahaha!!!
No, pa hvala. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.