Preprosto je
najti Boga…odvrzeš vse kar so te do tega trenutka učili starši, družba, prijatelji, duhovniki…zavreči vsa prepričanja, religije in svete knjige, zavreči svoj Ego, se razgraditi in začeti znova v svojem Srcu…
zato ne rabiš nobenih dokazov o obstoju Boga, dokazi so stvar uma, ki je ironično, dokazano goljufiv…kolokokrat ste se že našli v situaciji , ko ste poslušali um, namesto srca in zagrešili napako?
in koliko je vse te pisarije na tem forumu, o kriterijih ki jih mora nekdo izpolnjevati, da bo mogoče nekdo sploh hotel z njim na kavo? koliko zlobe in nevednosti veje iz ljudi ki zaničujejo partnerstvo in ljubezen?
koliko neumnosti veje iz ljudi, ki iščejo pozornost z žaljenjem drugih?
zaslepljenost srca je dosti bolj nevarna kot zaslepljenost uma…in na tem forumu jih mrgoli, ki imajo zaslepljeno srce….
Bog z vami in v vašem srcu
nasvidenje…in hvala za vse ribe:)
Spet si spil 3 štamprleje preveč pa vidiš Marijo skakat po sobi….
Sprijazni se ločen si baba je odšla na boljše… tebi pa ostane slivovka in vera…. nevem kero je slabše ampak pomoje slivovka 🙂
Nemogoče je nikogar NE užaliti. Saj tudi z nekomuniciranjem lahko koga užališ, prav tako z lepo besedo. Dovolj je že, da na kulturen način poveš svoje mnenje, da je nekdo užaljen, če se le to razlikuje od drugega.
Prav tako niti približni to, kar X6 pišeš, ni preprosto, saj človek ni računalnik, kjer lahko podatke zbrišeš in naložiš nove z novim programskim sistemom. Še posebej, če človek po neki spremembi sploh ne čuti potrebe.
Forum je zaprt za komentiranje.