Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prenos melodije na drug GSM

Prenos melodije na drug GSM

Imam Nokio 6210 in SonyEricsson Z200. Zakaj preko IR ne morem prenesti melodije iz SE na Nokio? Kako bi bilo to mogoce?

zato,ker na nokii (ne na vseh) infra deluje samo z sinhronizacijo preko računalnika.

Probaj preko mms-a lp

Živjo!

Sploh ne bo šlo, ker je ta model Nokie precej star model in ima samo monofonične melodije, kar pomeni, da nima razširitvenih mest, da bi lahko sprejela kakršnekoli melodije iz drugih aparatov. SE pa nima MMS-jev.

Lp, T

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close