Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prekomerno umiranje 2024

Prekomerno umiranje 2024

Odgovor na objavo uporabnika
PA TO STE ČIST ODFUKANI!!! NISTE CEPLJENI, PA TAKI DEGENI STE RATAL!!!, 10.06.2025 ob 01:11

PA PIZDA MATERNA HUDIČEVA, A ŠE KAR DRKATE NA TA FAKING COVID!!!!!!!

COVIDA NI VEČ, RETARDIRANCI POFUKANI!!!!

SPELJTE SE ŽE NEKAM, PROKLETI GUMPCI IDIOTSKI!!!!

Ne morejo si priznat da so bli glupi in verjel najbolj zabitim teorijam kar jih je.

Če ste prepričani, da podatke o umrlih skrivajo (jih ne, ampak ok …), je dober pokazatelj število delovno aktivnega prebivalstva in število prejemnikov pokojnine. Če bi covid ali cepljenje proti covidu bistveno vplivalo na število prebivalstva, potem bi tam v zadnjih par letih sigurno zaznali anomalijo. Drugače pa lahko vidite tudi v svojem širšem krogu sorodstva, znancev in sodelavcev. Jih je v zadnjem času umrlo neobičajno več?

Anonimno 1434

točno tako.  in fsa fora je , da celo ko se pogovarjamo med seboj , neceplejni, celo razmišljamo tako, da so mogoče želeli pobit lgbt, lezbačike, gejčke, luzerje, preplašene pizde.  stariukl so s itak želeli rešit.  saj če pogledaš realno. kdo se ej cepil.  cepili so se tisti, ki jim gre v laifu ful uredu, imajo ful uredu lsuzbe, seveda poerbane komunajzarsko, neka minitratva, to pa so tak po večini lezbike pravnice in neki homiči. ker edino to sprejemjo v JU in edini dobijo sluzbe take lepe za nič delat.  in doktorji. ki pač so bili pristoni v bolnicah in ker pač, so videli da stari umirajo, ljudje so bogi malo, pa kaj če?  študiral je medicino, ima neko bajto na morju, bajto v mestu, avto lepi, otroke, familijo, ima  60 dni dopusta, je praktično v najvišjem plačilnem razredu recimo, ni mu hudega. ima ugled neki, je neki , v bistvu ima kaj zgubit. ni mu da bi umrl sedaj. ker je mogoče lih pred penzijo, in mu ni za raskirat. preveč fajn mu je v življenju.  in pol mu šep olitki nalbuzijo,  dr. so najvaznejsi, vi ste najvaženjši vi imate privilegij da se prvi cepite. smete se prvi cepit.  prvo zdravniki pol ostali. inseveda take floskule pač palijo na že tako velik ego.  veš da se pol cepi 5x.  in pol se cepi, džavam u še omogoči, da pošteno zasluži zcepljenjem drugih, da pridno cepi ljudi in hujska, si  spet prisluži 200 000 na podlagi covid cepiv.  in pol mine 4 leta in začenjo tudi doktorji umirat. pa herz infarkt tukaj, pa kap tam. en na morju, drugi v gorah, en na peciklu.  pa začnejo mladi umirat.  my dicki ticker.  kuj neki full mladi guznejo.  ko še nikoli ni bilo toliko infarkotv pa kapi. pa še pol tako mladi.

in pol seveda,sedaj to fsi pedrajsi, lezubačike, feminsitke,luerzke to sedaj gledajo in prej so bili heroji, se tolkli po prsih, bulali fse ostale, ki nismo bili take ovce in sedaj ko prihajjo ven podtaki, priznanja strokovnjakov, sedaj pa jih pizda stiska.  sedaj pa seveda, ne želijo priznatm, da imajo to sranje v sebi, kerega ne more spravit ven. mogoče že imajo posledice. eni bolj drugi majn,. eni nič. ampak, kaj jaz vem, je to, da je vedno več takih ki imajo fulposledice, ful hude. in takih, ki so že mrtvi.          to je bil genocid, nad belo raso.

in zatotudi traja doktroska stavka toliko časa.  kerseveda poltiika ne sme dovolit da zmagajo doktorji, ker če dajo enemu več, morajo fsem. pol pak učan ne bo imel zase svinjar.  2. problem pa je, da imajo podatke koliko sosi doktorčki nakradli med covidom.   pa ddatki, pa nagrade pa nadure pa fse skupaj. po 200 000 evrov nakradli. in ztem jih držjo v šahu. če boste pritiskali, bomodal iven podatke, koliko ljudi se pobili in kdo in kje največ. in koliko ljudi ste dali na ventilator umret.  pasebote po sami zmenili z vašimi paicenti.  to pa tko vejo, da če pride ven, koliko je kter dorktor zalsužil, nakradel z smrtonosnim cepivom,  pol ve ,da je gotof.  ker bo prišlo toliko fora, ki jim je kdo umrl od odmačih, in ga bodo počedili. in zato zdravniki ne pritisnejo na polno. ker so naši zdravniki umazani zdravniki.  umazani so.  in zato jim nihče n verjame več. nikjer po svetu.  in kja smo imeli serčo, da je bil janšagor.  dasmo fsaj imeli pametni izbiro.  testiranja.   fsi ostali sosedi, kiso imeli  levičarje gor so imeli prisilen genocid. kot nemčija, italija, avtrija, amrika.  mi smo imeli srečo da je bil janša gor. in moja smrldjiva mama, skrajna levičarka se ni šla cepit, ne ker jebil genocid. apak kerje bil janša go in je minsla da hoče komunajare pobit. hahahahaha    večinasejetako komunistov cepila hvala bogu in lezbačikhvala bogu.   ČIMPREJ ZGNITE Z RAKOM LEVIČARJI.   in še to.   cepili se nismo tisti, ki moramo delatv sluzbi, ki moramo kaj znat. ki tko nimamo nič od življenja.   KER SO NAM EVIČARJI KURBINSKI UNIČILI PRIHODNOSTIN ŽIVLJENJE.    to je resnica.

Vse številke svetovnih in naših statistik kažejo, da je umrljivost čisto običajna, eno leto večja, drugo leto nižja kot pred 2020. Ampak zarotniki hočejo na vsak način najti podatke, da narod umira zaradi kovida. Ker teh podatkov ni, spet kujejo novo zaroto, da je celo gpt del svetovne agende, ki poskuša podatke skriti.

Ma bebcem ni ne konca ne kraja. NI NOBENE PRESEŽNE UMRLJIVOSTI! To je propaganda debilov vašega kova. Pač reveži ne bodo dočakali svojih mokrih sanj, da cepljeni pospešeno umirajo. Ne morejo se s tem sprijaznit, da so jih FB geniji žejne peljali čez vodo.

japaja374 

ti se kr tolži.  ha ha ha   ti kr. drugo ti sedaj tko ne preostasne. in čakaš na trenutek da boš al dobila probleme ali pa boš guznla. in ti to veš. celi svet, celo levičarski you tube, objavi vedno več strokovnjake tuje, ki povedo resnico. celo faizerjevi top trokovnjaki, ne zmorejo več živet z tem. in pridejo ven.  saj ti to fse sama veš. ampak si v zanikanju.  to je. nočeš, da ti kdo omenja to sploh. z zobeki se držiš levičarske propagande. ker drugega nimaš.  ampak prisebi pa si misliš.  pizda ej kaj sem se šla cepit. zakaj sem se cepila?  to si misliš. o tem razmišljaš. in ta misel pride vedno pogosteje, vedno bolj močno.  ko vidiš da je vedno več mrtvih povsod. in to mladi.  saj, če tebe ne biskrbelo, ti ne bi komentriala. ti bi sam orada na vsak način, da ten ihče ne spomni na to.  ja lezbačka si, levuharca si in ja tvoji so te hoteli ubit. janša ti je dal možnost testiranja. imela si opcijo. če bi bila takrat kučko gor, golobar, musraca psoranka, bi se pa morali fsi cepit kot v avstriji, nemčiji, ameriki in italiji.  imela si možnost sreče in si izbrala genocid. sama si izbrala genocid. levičarjev.  to je resnica.  in ti to veš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3469, 10.06.2025 ob 07:31

japaja374 

ti se kr tolži.  ha ha ha   ti kr. drugo ti sedaj tko ne preostasne. in čakaš na trenutek da boš al dobila probleme ali pa boš guznla. in ti to veš. celi svet, celo levičarski you tube, objavi vedno več strokovnjake tuje, ki povedo resnico. celo faizerjevi top trokovnjaki, ne zmorejo več živet z tem. in pridejo ven.  saj ti to fse sama veš. ampak si v zanikanju.  to je. nočeš, da ti kdo omenja to sploh. z zobeki se držiš levičarske propagande. ker drugega nimaš.  ampak prisebi pa si misliš.  pizda ej kaj sem se šla cepit. zakaj sem se cepila?  to si misliš. o tem razmišljaš. in ta misel pride vedno pogosteje, vedno bolj močno.  ko vidiš da je vedno več mrtvih povsod. in to mladi.  saj, če tebe ne biskrbelo, ti ne bi komentriala. ti bi sam orada na vsak način, da ten ihče ne spomni na to.  ja lezbačka si, levuharca si in ja tvoji so te hoteli ubit. janša ti je dal možnost testiranja. imela si opcijo. če bi bila takrat kučko gor, golobar, musraca psoranka, bi se pa morali fsi cepit kot v avstriji, nemčiji, ameriki in italiji.  imela si možnost sreče in si izbrala genocid. sama si izbrala genocid. levičarjev.  to je resnica.  in ti to veš.

A ti si se pozabilo vrniti v svojo ustanovo in vzeti dnevno dozo zdravil?

 

Ogromno ljudi je zdaj bolnih in na sistemskih zdravilih. Je pa za vsako cepivo minimalno testno obdobje 10 let, tako da se bo negativni efekt še dolgo kazal. Ker ima vsako telo drugačno šibko točko, so seveda težave različne. Da jih ni, vztrajajo samo tisti, ki so s tem zaslužili. In tisti, ki jih je strah ali pa sram, ker so cepljeni. Na to je stroka računala. Da bodo hoteli živeti v zanikanju. Pač osnove psihologije, pričakovano.

Kdor se jezi na tiste, ki so opozarjali in še vedno opozarjajo, pa je ali škodoželjen ali pa neumen. Nobeno opozorilo ni od ljudi (zdravnikov, znanstvenikov) prišlo slabonamerno. Med tem ko so laži kot “varno in učinkovito” prišle iz premnogih ust z nekimi nameni, ki niso bili vedno človekoljubni.

Pa pri nas ni bilo to nič levičarsko, kot eden zgoraj pravi. Jajo je pisal vsakemu Slovencu svoje zdravstvene nasvete, nismo pozabili na ta pisma, eni imajo shranjeno.

vrnitev457

ZGNJI Z RAKOM  LEZBAČA POFUKANA V GLAVO.   UMSKA BOLNICA.  SUHA VEJA.

ZGNJI Z RAKOM PRASICA NIČVREDNA.  naj ti celafamilija ugabna levičarska zgnije z rakom. iz incesta nastala  smrdulja si.  smrdo babji  ugabn posran.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3469, 10.06.2025 ob 10:53

vrnitev457

ZGNJI Z RAKOM  LEZBAČA POFUKANA V GLAVO.   UMSKA BOLNICA.  SUHA VEJA.

ZGNJI Z RAKOM PRASICA NIČVREDNA.  naj ti celafamilija ugabna levičarska zgnije z rakom. iz incesta nastala  smrdulja si.  smrdo babji  ugabn posran.

Uf, tebe pa je fajn zadelo v glavo.

Obisk specialista več verjetno ne more rešiti tvojega do konca zmešanega stanja …

Daj nam raje ti maestro poznavalec razloži presežno umrljivost 1.000 za 2024 in prejšnja leta. Ker se tako spoznaš, bi vsaj to lahko pojasnil.

Novi coronavirus (zdaj je ponekod, kjer še vedno niso nehali, na vrsti že nebulus, nubulus ali pa morda cumulus, nekaj zračnega torej) ”$troka” tega ne more, ne zna, ne upa, boš pa ti, ker tako obvladaš, vse pomije iz MS dreka vpijaš in vsemu verjameš, ker nisi teoretik zarote (ojoj, svetamaričkamatibožja, bohnedej), kajne?

Kaj prav razumem? Obstajajo osebki, ki absolutno zanikajo presežne smrti v zadnjih letih?

Me zanima, če je sploh kdo zasledil, da v ameriškem senatu govorijo o vzrokih za presezne smrti po crljenju in McCullough jasno zagotavlja, da je cca 74 procentov teh smrti posledica cepiv, klinične študije to jasno kažejo.

V vsem se konformisti obračate na Ameriko, a to ste pa spregledali?

Spreglejte že resnico, narisali so vam jo na globalnem zaslonu, vi pa buljite v lokalno TV? 

Podatke o umrlih dobiš na si-stat za vsako leto posebej, tako, da to ni problem. Z malce znanja statistike boš pa naredil model. Je pa dejstvo, da je nekaj več mrtvih, tako med cepljeni in tistimi, ki so preboleli kovid….

KrEna2025

točno tako.  njhovi ljudje,  iz faizerja in drugo, njihovi doktorji so to javno priznalu v senatu. pa to par dni nazaj.  pa naši cepljenci zaboljeni pa še kr levičarsko progando terajo. da niso. da ni nič. da smo mi desni kao socijalkarji pa fašsiti pa zarotniki. hahahaha   saj jaz jih razuem, posebej lezbačike pravnice, luzerke ločenke, saj razumem da so pač v zanikanju.  ampak fsaj tolk bi bli, da bi držali lape in siakli načine kak ose tega rešit.

tko bi jaz naredil.  ne pa da še kar lapajo kaki zartniki smo  če že celi svet govori še celo kanda o auaitralija kako je bil genocid. koliko je presžnih smrti. mladih.

naši ceplejci pa še kar. gonijo svojo komunisitlno propagando.

Statistični podatki umrlih v SLO

Res, da spremljam samo umirajoče v naši regiji, kjer komunala ob osmrtnici zapiše tudi starost. Opažam, da umirajo vedno mlajši (ravno par tednov nazaj v enem tednu: v 61., v 64., v 68. letu starosti). Oseb ne poznam, ne vem o ne(cepljenosti), ampak ja, vedno mlajši. Kot v času, ko so še delali v rudniku. Covid je še, samo nihče več se ne testira, ker je postal del našega življenja. Posledice večkratne prebolevnosti covida, necepljenosti, cepljenosti, se bodo pokazale v zelo kratkem času. Virus, ki v vsakem primeru pusti posledice, hudo. Dolgotrajna oskrba? Mislim, da je ne bomo potrebovali, saj če boš pokojnino užival 10 let, boš zmagovalec. Vsi bomo prej pomrli, nekateri zaradi starosti, drugi zaradi zelo agresivnih rakov, ki se trenutno pojavljajo, kapi, nekateri zaradi neprimerne prehrane. Ni nam pomoči. Starosti, kot jo imajo naši starši, ne bomo dočakali, niti pokojnine, kaj šele DSO. In v roku 20 let bodo DSO prazni!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9713, 10.06.2025 ob 14:34

Res, da spremljam samo umirajoče v naši regiji, kjer komunala ob osmrtnici zapiše tudi starost. Opažam, da umirajo vedno mlajši (ravno par tednov nazaj v enem tednu: v 61., v 64., v 68. letu starosti). Oseb ne poznam, ne vem o ne(cepljenosti), ampak ja, vedno mlajši. Kot v času, ko so še delali v rudniku. Covid je še, samo nihče več se ne testira, ker je postal del našega življenja. Posledice večkratne prebolevnosti covida, necepljenosti, cepljenosti, se bodo pokazale v zelo kratkem času. Virus, ki v vsakem primeru pusti posledice, hudo. Dolgotrajna oskrba? Mislim, da je ne bomo potrebovali, saj če boš pokojnino užival 10 let, boš zmagovalec. Vsi bomo prej pomrli, nekateri zaradi starosti, drugi zaradi zelo agresivnih rakov, ki se trenutno pojavljajo, kapi, nekateri zaradi neprimerne prehrane. Ni nam pomoči. Starosti, kot jo imajo naši starši, ne bomo dočakali, niti pokojnine, kaj šele DSO. In v roku 20 let bodo DSO prazni!

Življenjska doba se že krajša, le debili fuknjeni tega nočejo priznati.

 

Kako covid morilci prikrivajo svoj zločin. Debili fuknjeni pa še vedno blebetajo, da naj zaupamo morilski stoki.

Razsodba višjega sodišča zahteva dostopnost informacij javnega značaja

hehe, kakšna ihta, naj te potolažim, tudi mi mislimo da COVID-a ni vel, pravzaprav ga nikoli ni bilo, to je bil samo nateg za ovce, da so se šle cepit. sicer pa so bile razne respiratorna obolenja kot vsako leto, zdaj se pa pomiri, da ti ne bo srčno ovojnico ven fuknilo

.  https://open.substack.com/pub/stevekirsch/p/covid-time-series-graphs-show-clearly

Na linku ni le dokaz, da so ravno covid cepiva odgovorna za presežne smrti po najbolj precepljenih državah.  Jasno postane tudi čemu danes služi mainstream znanost; da daje uradni propagandi privid legitimnosti.  Skratka, 95% znanstvenikov je navadnih intelektualnih prostitutk.

Ni jim lahko, ni jim lahko, tuml norec teoretikom.☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1434, 09.06.2025 ob 03:09

V bistvu vsaka tema, ki je na kak način povezana s covid nategom hitro razkrije, da je bedakov, ki niti do danes še niso pokapirali, da je bilo vse od A do Ž nateg, še hudičevo dosti.  Še do danes niso pokapirali kako se jih na vseh frontah 24/7 nateguje.  Res žalostna ugotovitev.

Podpis!

Odgovor na objavo uporabnika
fwd, 10.06.2025 ob 10:34

Ogromno ljudi je zdaj bolnih in na sistemskih zdravilih. Je pa za vsako cepivo minimalno testno obdobje 10 let, tako da se bo negativni efekt še dolgo kazal. Ker ima vsako telo drugačno šibko točko, so seveda težave različne. Da jih ni, vztrajajo samo tisti, ki so s tem zaslužili. In tisti, ki jih je strah ali pa sram, ker so cepljeni. Na to je stroka računala. Da bodo hoteli živeti v zanikanju. Pač osnove psihologije, pričakovano.

Kdor se jezi na tiste, ki so opozarjali in še vedno opozarjajo, pa je ali škodoželjen ali pa neumen. Nobeno opozorilo ni od ljudi (zdravnikov, znanstvenikov) prišlo slabonamerno. Med tem ko so laži kot “varno in učinkovito” prišle iz premnogih ust z nekimi nameni, ki niso bili vedno človekoljubni.

Ja, najprej smo bili mrtvi v dveh tednih po zaužitju cepiva. Potem dva meseca. Dve leti. Zdaj bo pa že v desetletjih trajalo da pocrkamo od cepiva, kajneda? 😀

Retardi še pojma prekomernega umiranja ne razumejo, hahaha.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close