Predlogi za boljši jutri
Da ne bomo samo jamrali, začnimo zbirat predloge.
Robi kaj je to neka sodobna spovednica oz molitvenik kamor se pridušaš in bogovi te uslišijo? 🙂
Seveda, če nas dovolj moli/prosi za tisto stvar? :/
Saj ne rečem, namen je verjetno dober, samo a res misliš, da so ljudje na oblasti (pa ne samo pri nas) toliko butasti, neizobraženi…, da ne vedo kaj je resnično dobro/prav za skupno dobro in bodo sedaj te prošnje uslišane? Da nam vse to sra..je počnejo zaradi svoje nevednosti? 🙁 :/ :/
Tam nekje je nekdo omenil “fleksibilna delovna mesta”, kar v preprostem jeziku pomeni, da se nekoga lahko enostavno odpusti, tako brez nekega “tehtnega razloga” in delodajalec z njim nima nikakršnih obveznosti. Jaz bi bil bolj za to, da se politike ne voli za časovno določen mandat ampak se jih za sproti odstavlja/nastavlja glede na ideje, ki jih predstavijo oz realizirajo, da so v prvi vrsti tisti, ki vodijo narod/politiko “zeoloooo fleksibilna delovna sila”, ne pa, da se valjalo po funkcijah “bez ograničenja trajanja mandata” kot pras**i v blatu in se nam posmehujejo v obraz….
Saj to ni namenjeno tistim na oblasti.
Namenjeno je nam. Seveda ne pričakujem, da se bodo politiki spreobrnili in nas uslišali…Pomembno je za nas, da nismo le proti, ker biti proti ni dovolj. Potrebno je imeti vizijo in ideje.[/quote]Vizijo imam, idej mi tudi ne manjka, realizacija le teh je pa bolj na psu…. 🙂
Se pravi je zadeva namenjena (le) izmenjavi idej (ki jih je že itak preveč neuresničenih/neuslišanih :/ )?
Kaj je tebe treba bilo…..
Forum je zaprt za komentiranje.