Predlog Primožu #$%&%#
To je zakonsko določano tako, sicer bo prišla varuhinja človekovih rpavic Nussdorferjeva in ga natepla, ker krši naše pravice o zasebnosti :). Namreč s piškotki se lahko beležijo razne statistike o nas, ampak po novem mora uporabnik s tem soglašati s potrditvijo, da imaš rad cookies, čeprav jih je Primož slabo zapekel. 😉
Naj da možnost, da se jih lahko sam losam in rečem NE!!!!
S čim jaz soglašam ali ne soglašam se odločam sam, to mi dovoljuje ustava!
Tisti, ki ga zelo zanima kje in kdaj brskam, to lahko pogleda kadarkoli!!
Matjažko, ne piši v afektu! Vedno preberi kaj si napisal, da ne bo toliko napak!
Paco, kaj ne razumeš? Ni si to MON izmislil. To velja za vse spletne strani. Piškotki so majhne datoteke, ki se shranijo na našem računalniku, npr. ko se prijaviš, da si zapomni prijavo za (ne)določen čas, lahko prečitajo, kateri operacijski sistem uporabljaš, brskalnik itd.
Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013 in bo s 15.6.2013 prinesel nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.
Forum je zaprt za komentiranje.