Pravljica
Glede na to, da ima večina sodelujočih na formu neizmerno domišljijo se mi je porodila slaboumna misel, namreč kaj, ko bi vsi skupaj sestavili eno pravljico? Pa naj bo bolj poredna, saj bo tako bolj zanimiva širši množici. Vsak, ki želi sodelovati naj doda nekaj vrstic, začel bom sam, jemljem pa si pravico, da jo tudi končam:)
Nekoč je živel precej vase zagledan tip, ki mu je bil fitness drugi dom, ogledalo pa njegov najboljši prijatelj. Imel je rad ženske, ampak kaj, ko je imel sebe še raje, njegova najdaljša veza trajala manj časa kot prehlad. Bil je eden tistih, ki bi poflodral sam sebe, če bi le imel dovolj dolgega otepača. Ker je najbolj ljubil sebe ni imel ravno izbranega okusa, za njega se je govorilo, da je podrl vse kar diha in ima utrip, šele nato je preštel noge…
NEkega dne je v striju pod njegovim stanovanjem zagledal njo… S snežno belim telesom, nežno kot najbolj nežen češnjev cvet. Rahel vetrič jo je božal, medtem ko so nežni sončni žarki greli. Leže, na zeleni travi je jedla kosilo. Prizor ga je popolnoma prevzel.
Med enim grižljajem in drugim je nežno nagibala glavo. Enkrat na levo, enkrat na desno. In potem …. je končno pogledala po njemu. Zazrl se je v tiste črne oči, ki so ga pogoltnile kot črna luknja v vesolju. Zadržal je dih in ni mogel več odmakniti pogleda. Bila je ljubezen na prvi pogled.
Ostal je kot vkopan, jo gledal, kako žveči kosilo in končno … se je oglasila: “Beee, beee, beee”. V navalu strasti ji je tudi trava padla iz gobca …
….ker njemu strast prekinjajo le kratki premori ne strasti se je ob volneni izbranki, ki je po navalu pobirala padli grižljaj, že zazrl v nekoliko večje črne oči, ki jih je gnala radovednost in so prišlae preblizu. Hitro sta se tudi onadva ujela čeprav se je na začetku nekoliko upirala. Ravno, ko je na njej umirjal svojo strast je ona obrnila glavo in ga razočarano gledala in zraven dahnila nežen muuuuu.
On pa si ni mogel kaj, da ji ne bi odvrnil:
“Kaj me tako obtožujoče gledaš, pa dal sem ti vse!”
Kje si našel kravo v atriju stanovanja? 😀 In odkod je prišla blizu? A s ceste? :DDDDDD[/quote]To je pravljica Pandori, pravljica!
V pravljicah tudi krave letijo. Ta je priplahutala iz drugega štuka, ko je biku kuhala kosilo in je slišala galamo v atriju. Mal je bila foš svoji spodnji sosedi, a ji je potem bilo žal, da jo je premagala radovednost. 😉
In ker je ta ovčica bila la ena od mnogih, se je odločil, da ima vsega dovolj. Po tem razočarajočem pogledu brhke ovčice, se je ves ihtav odpravil k županu. Ta je ravno pil kavico in razmišljal o resnih stvareh v svoji skrbno počiščeni in urejeni pisarni.
Preden je ves cepetajoč vstopil, je še z naglico popravil svojo skrbno urejeno pričesko, saj lahko igra videz pri tako uglednem gospodu, kot je župan, zelo veliko vlogo.
Tam se je pritoževal, jokal, pljuval, krilil, da so stvari padale na tla. Župan je samo debelo gledal. Na koncu si je drznil užaliti celo njega, češ da se sploh ne čudi, da so ovčice tako zahtevne in neumne, če pa imajo župana, ki nič ne razume, poleg tega pa ima še razmetano in umazano pisarno, kot da že celo večnost ni bila pospravljena. Župan je še vedno gledal zdaj že malo besno, držoč šalico kave pred usti, katere požirek sploh še ni uspel narediti od osuplosti tega, kar se je ravnokar zgodilo.
Tip je ves ihtav in rahlo potešen potem odšel na fitness…
za fitnes je ujel ravno pravi tajming, da je lahko od zadaj bolščal v perfektno oblikovano rit druge (tudi že ločene) županove žene.
Od razburjenja nad videnim so se mu napenjali bicepsi in tricepsi … le one je ostalo skremženo.
V življenju ni važno kolikokrat vdihneš in izdihneš, ampak kolikokrat ti zastane dih in našemu modelu je zastal dih, ko je ugledal brhko dekle, ki se je sprehodilo mimo ogledal v fitnessu. Zdelo se mu je kot, da bi Bog poslal svojega najlepšega angela na Zemljo. Poleg bisepsov in tricepsov mu je oteklo še nekaj, zgrožen pa je začutil dosedaj neznano bolečino v prsih. Stekel je k svojemu osebnemu zdravniku. Zdravnik ga je pregledaloval, mrščil čelo, povzdigoval izmenično levo in desno obrv, zmajeval z glavo in na koncu postavil diagnozo….kronično fukotožje…
Forum je zaprt za komentiranje.