Pravih moških ni več?
Ko tebi prinesejo “škripajoč” komp z željo, da jim ga popraviš jim ti najprej posreduješ dokaze, mogoče narediš anketo, da jim dokažeš kaj/zakaj crkuje al ti verjamejo na besedo, ker se ti s temi stvarmi profesionalno ukvarjaš? O_o[/quote]
Jap imam za vsako oz. večino prenosnih in tudi dosti komponent flat raziskave kaj crkuje največkrat in zakaj…. itd
tale Vesnica tega nima![/quote]Seveda saj ne dela v mrtvašnici…….. 😉 ccccccccc
True story.[/quote]
matkic?[/quote]
Kaj je?
Registriraj se pa se nehaj skrivat pod 24342342 niki….
če pa meniš da je to moja zgodba pa ti itak ni pomoči!
Pa še o tem, kaj pravi Vesna Godina o tridesetletnicah:
http://www.delo.si/druzba/panorama/vesna-vuk-godina-tridesetletnice-tragicna-slika.html
Zanimivo je predvsem tole:
S tem se 1000000% strinjam …. kako lepo je tole napisano 😛
A vidite ženske varanje vam je vsiljenjo kot kriterij da ste nesrečne 🙂 lepše je skoraj težko napisat/povedat
S tem se 1000000% strinjam …. kako lepo je tole napisano 😛
A vidite ženske varanje vam je vsiljenjo kot kriterij da ste nesrečne 🙂 lepše je skoraj težko napisat/povedat[/quote]
Seveda se strinjaš, kako lep bi bil svet, kjer bi bilo varanje družbeno sprejemljivo, ne?
Sicer pa tema na mestu…po čustveno invalidnih fantih, ki seks enačijo z porniči, ki porabijo ure in ure v kopalnici in svoje matere nazivajo z “mamicami”, se je treba vprašat, če res ne bi raje znova uvedli obvezni vojaški rok. No, kolikor opažam, tudi pri “nežnejšemu spolu” tudi že težko najdeš 30-letnico z delovnimi navadami.
Jaz bom pa izrekel tri besede, ki jih tale ženska sploh ne razume:
Supply and demand!
Takih moških, ki jih hoče ona, dejansko nobena noče (zadeva limitira k 0). Lahko se jokca in kritizira kolikor hoče, ampak ugotavljanje trenutne statistike “pravih moških” ne pomaga čisto nikomur. Eni drugim smo zrcalo in lahko se gremo špilat kuro in jajce. Lahko se pa spomnimo na ono mantro kako punčke prej dozorijo, fantiči pa jasno sledijo.
Seveda hočejo imeti. A le takšne, ki ne bi imeli lastne volje, ampak bi bili podaljšek njihovega ega. Tako bi imele občutek, da jih ima brezpogojno rad.[/quote]
To pišeš zato, ker je tudi tvoja taka?
To pišeš zato, ker je tudi tvoja taka?[/quote]
Ne. Moja ne jamra, da je zavržena in zapuščena. :)[/quote]
…eno so ženske, drugo pa punčke, ki iščejo poligon za pucanje lastnih frustracij. In vprašanje je bilo naslovljeno na ženske, ti pa si mirno pritrdil, zato sem vprašala. Nič drugega.
Varanje je že družbeno sprejemljivo. Če nekdo vara, se mu ne zgodi nič hudega, v najhujšem primeru ga partner zapusti. Sanjarji, ki od partnerja pričakujete zvestobo, tukaj potegnete najkrajšo, saj se vam ob informaciji o prevari svet podre. Mar ne vidite, da z zahtevami po zvestobi pljuvate v lastno skledo?
Varanje je že družbeno sprejemljivo. Če nekdo vara, se mu ne zgodi nič hudega, v najhujšem primeru ga partner zapusti. Sanjarji, ki od partnerja pričakujete zvestobo, tukaj potegnete najkrajšo, saj se vam ob informaciji o prevari svet podre. Mar ne vidite, da z zahtevami po zvestobi pljuvate v lastno skledo?[/quote]
Če bi bilo družbeno sprejemljivo, potem varanje ne bi bilo varanje, ampak skupni dogovor obeh partnerjev.
Varanje je že družbeno sprejemljivo. Če nekdo vara, se mu ne zgodi nič hudega, v najhujšem primeru ga partner zapusti. Sanjarji, ki od partnerja pričakujete zvestobo, tukaj potegnete najkrajšo, saj se vam ob informaciji o prevari svet podre. Mar ne vidite, da z zahtevami po zvestobi pljuvate v lastno skledo?[/quote]
Če bi bilo družbeno sprejemljivo, potem varanje ne bi bilo varanje, ampak skupni dogovor obeh partnerjev.[/quote]
ni mogoče, zato ker 1 spol želi tak drugi pa tak (po večini)…. vsak na svojem bregu…..
Vprašanje je kdo zmaguje v obdobjih….
Varanje je že družbeno sprejemljivo. Če nekdo vara, se mu ne zgodi nič hudega, v najhujšem primeru ga partner zapusti. Sanjarji, ki od partnerja pričakujete zvestobo, tukaj potegnete najkrajšo, saj se vam ob informaciji o prevari svet podre. Mar ne vidite, da z zahtevami po zvestobi pljuvate v lastno skledo?[/quote]
Če bi bilo družbeno sprejemljivo, potem varanje ne bi bilo varanje, ampak skupni dogovor obeh partnerjev.[/quote]
Zgodba gre vbistvu takole Robi (približno)
75%+ moških podpira varanje (oz poligamnost po naše)
nekje 60-80% žensk je za monogamnost (striktno)
Težava je v tem ker moški tega več ne zmoremo spremenit v družbeno sprejemljivo kot tako kar praviš ti zaradi tega ker je velika večina moški sužnjev lastne spolne sle….
Zato je lažje furat kao po žensko in ”varat” ….
Zdaj bo kdo rekel da ženske tudi varajo, seveda varajo, ampak dosti DOSTI več žensk ima po varanju velike občutke krivde utesnjenosti itd… ker to ni naravno pri njih, medtem ko moškemu to vzbuja samozavest, adrenalin ipd….
Lahko se kregamo da varanje ni družbeno sprejemljivo ampak je underground sprejemljivo…. varanje je kot mamila…. Vsi za njega vedo ampak se delajo da pa njihov tip pa ja ni tak kot tiste ”varalice” …. manj škode in šokov bi povzročilo če bi ga ”legalizirali”
Varanje je za večino žensk PRE-vara za večino moških pa akt poligamnosti….
Ni problema. Se pač odločiš za odprto vezo. Ne vem, zakaj se moški odloči za resno vezo, potem pa vara ? Misli, da mu bo žena kot mamica in mu dovolila imeti druge punce ? :)[/quote]
Saj on se ne odloči za RESNO zvezo…. on se odloči da bi rad večkrat poseksal eno žensko…. Ženska (in kot kaže tudi ti) pa mislijo/te da se on odloči za resno zvezo….
resne zveze ni, to je le konstrukt družbe ki jo vodi ženski način mišljenja….
Zanimivo je da je resna zveza zveza kjer je po žensko…. resna zveza = ženska zveza…. zato ker je ”Svet” sprejel ali bil prepričan da je lahko samo taka zveza resna….
če je to 100% res potem itak nevem zakaj babe sanjajo o monogamiji…. Ni logike da bi ženske če res želijo poligamnost vztrajale v zagovarjanju monogamnosti in fejkale, razen če so res tak glupe da same menijo da je tak bolše da potem se pa dajajejo z vsakim dol 😀
Oprosti, ampak meni se zdiš suženj ti, ki moraš naskočit vsako, ki je tvojemu telesu všeč, sicer se tvoje telo počuti prevarano. Nobene kontrole. Malo v hecu, malo pa tudi zares. 😉
A na to, kar je napisal, pa nič ne boš odgovoril. Da ponovim TVOJE vprašanje: JE TO VSE, KAR ZMOREŠ?
BWAHAHAHA!!!
A na to, kar je napisal, pa nič ne boš odgovoril. Da ponovim TVOJE vprašanje: JE TO VSE, KAR ZMOREŠ?
BWAHAHAHA!!![/quote]
Je to vse kar zmoreš?
On že ve zakaj to dobiva… on je bil prvi ki je ignoriral moje argumente z kvazi smejkoti… ti pa si itak kurbica za keš tak da bv se s tabo ukvarjat…. a ga nimaš v ustih spet ni strank vidim. deževen dan pa take 😀
Zakaj heroj? Zato, ker si sam napisal, da svoje telo prevaraš, če ne naskočiš tiste, ki si je tvoje telo zaželi? Upam, da se ne samozadovoljuješ, ker s tem prevaraš svoje telo, ki se je vzburilo na eno žensko. 😉
Zakaj heroj? Zato, ker si sam napisal, da svoje telo prevaraš, če ne naskočiš tiste, ki si je tvoje telo zaželi? Upam, da se ne samozadovoljuješ, ker s tem prevaraš svoje telo, ki se je vzburilo na eno žensko. ;)[/quote]
te je vsekala strela?
instant internet zveze ne štejejo… jaz sem mel ziher dalj časa punce (pa je nisem mel skoraj nič časa) kot ti če odštejemo skype/fb/tweeter/forum/SMS/MMS zveze
in ti meni pametuješ 😀 no meni itak nikoli nisi mogo sem vido takoj da ti pa On_ nimata pojma v 1. temi kjer sem pisal ….
ampak drugi revčki pa ti še ploskajo… slovenija je res v dreku lol
Senza pa je dobla delo BJ ipd pa je ni več hahahaha
Zakaj heroj? Zato, ker si sam napisal, da svoje telo prevaraš, če ne naskočiš tiste, ki si je tvoje telo zaželi? Upam, da se ne samozadovoljuješ, ker s tem prevaraš svoje telo, ki se je vzburilo na eno žensko. ;)[/quote]
te je vsekala strela?
instant internet zveze ne štejejo… jaz sem mel ziher dalj časa punce (pa je nisem mel skoraj nič časa) kot ti če odštejemo skype/fb/tweeter/forum/SMS/MMS zveze
in ti meni pametuješ 😀 no meni itak nikoli nisi mogo sem vido takoj da ti pa On_ nimata pojma v 1. temi kjer sem pisal ….
ampak drugi revčki pa ti še ploskajo… slovenija je res v dreku lol
Senza pa je dobla delo BJ ipd pa je ni več hahahaha[/quote]
Ti si res bolan. Dokazov si nalepil več kot dovolj.
Forum je zaprt za komentiranje.