Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek pravi da je ves bogi, a seksal pa bi!!!

pravi da je ves bogi, a seksal pa bi!!!

Ja, tudi to se je zgodilo, da kak otrok ni preživel, mati ravno tako ne. Mislim da ni ravno fer, da tiste, ki nikoli nismo rodile sploh delamo neke zaključke o tem, kaj to je in kaj ni; eno je kar se sliši, drugo je doživeti :))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

eh, saj obstajajo tudi moški, ki naredijo kaj od gospodinjstva. Ampak kaj, ko so površni in jih je treba stalno kontrolirat, učit in dopovedovat. Tudi to je naporno in je včasih lažje in bolje, da ženska vse naredi sama. :-))))

Obstajajo tudi s pospravljanjem obsedene ženske, ki se kar naprej s cunjo podijo po stanovanju, pred vsakim obiskom izvajajo generalko, pred vsakim praznikom… In take potem morijo ostale člane družine, ki nočejo sodelovati v tej sterilizirani histeriji. Še posebej se pritožujejo nad svojimi partnerji, ker se menda nonšalantno izležavajo, medtem ko revice puščajo dušo med loščenjem kuhinje. Kot da to kdo od njih zahteva. Če si se odločila posvetiti življenje čistilnim sredstvom, naj ostane to tvoj hobi. Ni treba cele familije na silo vleči v svojo obsesijo. Ampak v slovenskih družinah je mnogokrat tako, da se aktivnejši član počuti nekako odgovornejšega in kredibilnejšega od tistih bolj sproščenih, misli, da mora vsem soliti pamet, ker se fizično delo smatra za nekaj mučeniško posvečenega, četudi nima posebnega smisla. Od raznih odvisnosti se ravno deloholizem smatra za nekaj sprejemljivega, celo občudovanja vrednega, je pa ravno tako pogubno za medsebojne odnose.

eh, saj obstajajo tudi moški, ki naredijo kaj od gospodinjstva. Ampak kaj, ko so površni in jih je treba stalno kontrolirat, učit in dopovedovat. Tudi to je naporno in je včasih lažje in bolje, da ženska vse naredi sama. :-))))[/quote]
Res. Ali pa, da ostane sama. 🙂
Še posebej, če se gre za obsesijo, kot je zgoraj opisano. 🙂


To je problem ja. Ta pa nastane zato, ker tista, ki jo je obsedla ta “obsesija” v tem vidi smisel, drugi pa v tem vidi obsesijo. Problem pa se še poveča, ko želi eden drugega zvleči v svojo “obsesijo”, čeprav drugi v tem ne vidi nobenega smisla.
Žena je včeraj pobrisala tla (mož ji je pomagal,ker se mu je zdelo potrebno), danes pa dobi obisk in ima občutek, da mora pobrisati še enkrat (možu pa se zdi, da se vse sveti). In evo problem! :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Obsesija je, če oseba zaradi svojih dejanj sama trpi in je nesrečna, ker čuti, da vedno nekaj mora. Posledično pa potem še teži drugim, ker meni, da je krivično, če mora sama nositi to breme.

A perilo se samo sortira, naloži v pralni stroj, tudi obesi in zlika se samo kajne 😀

Problem je verjetno v tem, da nihče teh drobnih/velikih vsakodnevnih nujnih opravil ne zna ceniti, kot da so nekaj samoumevnega, podobne velja za čiščenje, kuhanje, serviranje od spredaj/zadaj….vsaka vezana ženska se tega nekega dne naveliča, potem pa naj bo še služi kot nastavek za praznjenje jajc….jamranje me ne čudi.[/quote]

Če ženska misli, da je dobra le za to kar opisuješ zgoraj in je to vse kar počne ‘za nekoga drugega’ potem verjetno res ni čudno to jamranje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ponavadi takšna ženska misli, da je edina, ki zna prav postoriti dotične zadeve. In potem je treba biti hvaležen do neskončnosti… pa kakšna medalja za požrtvovalnost tudi mora past. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ponavadi takšna ženska misli, da je edina, ki zna prav postoriti dotične zadeve. In potem je treba biti hvaležen do neskončnosti… pa kakšna medalja za požrtvovalnost tudi mora past. :)))[/quote]
Če je edina, potem ni problema, če moški tisti čas leži na kavču. 🙂
Bolje, da se ne vmešava, ker lahko samo še kaj pokvari.

Medaljo za požrtvovalnost pa lahko dobi potem zvečer v postelji. Me pa čudi, zakaj potem avtorica noče medalje. :)))

Ponavadi takšna ženska misli, da je edina, ki zna prav postoriti dotične zadeve. In potem je treba biti hvaležen do neskončnosti… pa kakšna medalja za požrtvovalnost tudi mora past. :)))[/quote]
Če je edina, potem ni problema, če moški tisti čas leži na kavču. 🙂
Bolje, da se ne vmešava, ker lahko samo še kaj pokvari.

Medaljo za požrtvovalnost pa lahko dobi potem zvečer v postelji. Me pa čudi, zakaj potem avtorica noče medalje. :)))[/quote]
Ker si jo morda želi med tem, ko se žrtvuje? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če je edina, potem ni problema, če moški tisti čas leži na kavču. 🙂
Bolje, da se ne vmešava, ker lahko samo še kaj pokvari.

Medaljo za požrtvovalnost pa lahko dobi potem zvečer v postelji. Me pa čudi, zakaj potem avtorica noče medalje. :)))[/quote]
Ker si jo morda želi med tem, ko se žrtvuje? ;)[/quote]To Marko to, takrat rabi ustrezen nagovor, da že malo ve kaj si bo zaslužila. :))
Jamrajo samo tiste, ki niso opažene pri svojem početju. Takoj ko dotični opazi in pohvali njeno prizadevnost, se zanima za njeno početje, ji vsaj malo popiha na njeno (ranjeno) dušico… je kot prerojena in se z še večjo vnemo loteva nadaljnjih podvigov…. 😉
Samo to je enim težko naredit, se spozabimo/mo pa potem kasirajo/mo vse naenkrat, ko pritisk naraste in ji para šiba že na ušesa…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Koliko let imaš, 32?

A ni seks nekaj najlepšega med moškim in žensko? Življenje je sestavljeno iz dela in prostega časa. Pri delu je treba vedeti, kaj je pomembno in kaj ni….Nasploh v življenju je potrebno vedeti, kaj ti je pomembno.
Dobra partnerska zveza in dober seks imata vedno prednost pred brisanjem prahu in sesanjem včeraj posesanega stanovanja.


Koliko let imaš, 32?[/quote]

Kaj imajo moja leta veze? Sem še v rodni dobi, kaj več pa ne povem 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ti ne ločiš seksa od vsega ostalega .

Ti ne ločiš seksa od vsega ostalega .[/quote]
Za razliko od njega, ki lahko bolečino med enim opravilom odstrani, pri drugem pa jo spet prikliče nazaj. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

k ste ene tečne.
Če res nimaš noben kondicije, se pač zvečer lepo ulež na trebuh ali na hrbet in počaki da ded oprav soje, pol pa zaspi.in zapri.

k ste ene tečne.
Če res nimaš noben kondicije, se pač zvečer lepo ulež na trebuh ali na hrbet in počaki da ded oprav soje, pol pa zaspi.in zapri.[/quote]

S tem dejanjem le potrdi samo sebe, da je le nastavek za praznjenje jajc :p

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

k ste ene tečne.
Če res nimaš noben kondicije, se pač zvečer lepo ulež na trebuh ali na hrbet in počaki da ded oprav soje, pol pa zaspi.in zapri.[/quote]

S tem dejanjem le potrdi samo sebe, da je le nastavek za praznjenje jajc :p[/quote]

Kaj pa si drugega?

S tem dejanjem le potrdi samo sebe, da je le nastavek za praznjenje jajc :p[/quote]

Kaj pa si drugega?[/quote]

Kdo pa si ti zame oz kaj si ti meni, da bi ti podrobno razlagala kaj vse sem in kaj ne; povem le, da nikakor ne bi bila zgolj nastavek za praznjenje/polnjenje, nisem žival niti si to ne bi dovolila biti 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pusti pa si še odprto možnost, da boš to spoznala.

Kaj pa si drugega?[/quote]

Kdo pa si ti zame oz kaj si ti meni, da bi ti podrobno razlagala kaj vse sem in kaj ne; povem le, da nikakor ne bi bila zgolj nastavek za praznjenje/polnjenje, nisem žival niti si to ne bi dovolila biti :P[/quote]Po postavkah iz teorije popredmetenja nismo nič drugega kot to, prejemniki in pošiljatelji genetskega zapisa… v kolikor to nismo, smo mutirani osebki, ki je škoda, da sploh smo na svetu…
Ker vem, da ne boš prebrala, sem to brez cenzure napisala in ne pričakujem zadrtega vzkipljivega komentarja v smislu “wtf???!!!!!
😀

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Hehe…nisem rekla, da sem “zaprta”, to pa ne 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Če je edina, potem ni problema, če moški tisti čas leži na kavču. 🙂
Bolje, da se ne vmešava, ker lahko samo še kaj pokvari.

Medaljo za požrtvovalnost pa lahko dobi potem zvečer v postelji. Me pa čudi, zakaj potem avtorica noče medalje. :)))[/quote]
Ker si jo morda želi med tem, ko se žrtvuje? ;)[/quote]

Marko, vsaj od tebe pričakovala drugačen komentar.

Res, včasih ste moški tako … enosmerni.

Po vašem je poslanstvo ženske da pere, lika, kuha, skrbi za otroke in zvečer, zvečer poskrbi še za moža. Vmes pa… vmes pa lahko samo sanja. Si želi. Želi da bi te oči, ki so izmenično pripopane na tv, časopis, in seveda internet, enkrat, vsaj enkrat (ok, tu malo pretiravam) usmeril še na njo. Njo, ki se trudi opravičiti svoje poslanstvo in še več, biti ob tem zadovoljna, še več, poskrbeti, da bo ob tem zadovoljen ON. Si želi, da bi jo enkrat pogledal in videl njo. Njen trud. Njen uspeh. Ali neuspeh. Njen klic po pomoči, ko ne zmore. Nasmešek pohvale, ko je še posebej uspešna. Nek odziv, da ni samo hišni inventar, ampak oseba, ONA.

Je to res tako veliko za pričakovati?


Ker si jo morda želi med tem, ko se žrtvuje? ;)[/quote]

Marko, vsaj od tebe pričakovala drugačen komentar.

Res, včasih ste moški tako … enosmerni.

Po vašem je poslanstvo ženske da pere, lika, kuha, skrbi za otroke in zvečer, zvečer poskrbi še za moža. Vmes pa… vmes pa lahko samo sanja. Si želi. Želi da bi te oči, ki so izmenično pripopane na tv, časopis, in seveda internet, enkrat, vsaj enkrat (ok, tu malo pretiravam) usmeril še na njo. Njo, ki se trudi opravičiti svoje poslanstvo in še več, biti ob tem zadovoljna, še več, poskrbeti, da bo ob tem zadovoljen ON. Si želi, da bi jo enkrat pogledal in videl njo. Njen trud. Njen uspeh. Ali neuspeh. Njen klic po pomoči, ko ne zmore. Nasmešek pohvale, ko je še posebej uspešna. Nek odziv, da ni samo hišni inventar, ampak oseba, ONA.

Je to res tako veliko za pričakovati?[/quote]

It, zelo lepo in pošteno napisano.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close