PRANJE ZAVES
Imam prosojne zavese (ki jih na srečo ni treba likati) . Ker v naši dnevni sobi kadimo, pa v kuhinji tudi niso imune na soparo, vonj – KAKO jih operete?
Namočite za čez noč? V kis?
Kako so najlepše? Kako najdalj ohranijo svoj videz?
Ne zmerjat, z zavesami v sobah nimam nobenih težav. Potrebujem samo kakšen dober nasvet!
Ne zmerjat….. zelo žalostno, da mora avtor oz. avtorica prosit- ne zmerjat. Sem že zasledila v več temah podobno. Kaj je z nami ljudje, da se tako napadamo za vsako figo. Dajmo bit bolj uvidevni eden do drugega, saj smo samo ljudje, par deset let bomo tukaj, potem pa…papa. Kar se tiče zaves, jaz jih namočim za par ur v kad z merico pralega praška, odcedim, potem pa v stroj na kratek program. (brez ožemanja). Ko so napol suhe, jih obesim nazaj.
Forum je zaprt za komentiranje.