Pranje belih zaves
Zanima me, če mi lahko napišete, kako vi perete bele zavese.
Jaz sem jih prala danes prvič, in sicer vsak kos posebej. Prvi kos sem dala na program za volno (ročno pranje) na 30 stopinj, drugega pa na program za občutljivo perilo, tudi na 30 stopinj. In obakrat na 600 obratov centrifuge (manj moj stroj nima). Prala sem z DMovim tekočim sredstvom za belo perilo Denk Mit. Mehčalca nisem dala. Ko so bile oprane, sem jih kar mokre obesila na karniso, da se zdaj sušijo ‘na poziciji’. Zgledajo kar OK, morda so dobile kakšno gubico. Naj povem, da so moje zavese sintetične, take tanke prosojne.
Predvsem me zanima, ali vi dajete kaj mehčalca, ko perete zavese?
Forum je zaprt za komentiranje.