¡¡¡POZOR!!! Splet je poln ruSSkih TROLOV!!!
Sančopansa, 10.09.2025 ob 14:57
Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli ruskih trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!
Smo pozorni. Zlasti na stalno kritiziranje zahoda in zahodnih voditeljev ter poveličevanje rusije in njenih zgodovinskih kvazipravic.
Rusija pripada Mongoliji, Krim pa Tatarom. Moje mnenje.
Anonimno 6743, 12.09.2025 ob 10:23
Seveda jih ne polno. Ma jih pa boli, zato so pa tako glasni. Saj veste kako je, najmanjse ščene je vedno najbolj glasno. Če nimaš drugega za pokazat si pač glasen haha
Požrite se ruski luzerji ??????
To boste užival ko vam bo pod ritjo gorelo in vam bombe kurnike podrle kjer bivate.☝️? EU sam še orožju in vojni nabija. Morajo pohitet, da bodo lahko še vedno Rusi krivi, ne pedri, sto spolov, cuckoljubje, feminizem in vabljenje muslimanskih doktorjev, da je šlo vse v 3pm.☝️
hahahhaha kako ste smešni s temi nacisti, putin je rekel da so ukrajinci nacisti in pofukani rusofilčki so to sedaj vzeli za sveto in kar naprej eno in isto trobijo, debilčki brez IQ količnika lol… poglejte si wagnerjevce če bi radi videli kdo so nacisti, vsak drugi ima nacistični tatu…1 milijon vaših smrdljivih ruskih fašistov je že v krstah, in še 1x toliko se jih bo ubilo z našim plačanim orožjem, rusofilčki – ki ste v gromozanski manjšinici – pa v JOK IN NA DREVO.
Bilo namenjeno Anonimno 6743, 12.09.2025 ob 18:08
Ni citiralo 🙂
a boš še postal kak video iz pokrovska (ki ga je baje po pisanju RTV Ljubljana/Mosvka rusija že najmanj enih 15x zavzela), kjer ukrajinci ubijajo ruse kot zajce na safariju, in je toliko ruskih trupel po kilometerskih odprtih poljih da bi rabili enih deset bagerjev da bi lahko vsa trupla pospravili?
Anonimno 4957, 12.09.2025 ob 18:42
a boš še postal kak video iz pokrovska (ki ga je baje po pisanju RTV Ljubljana/Mosvka rusija že najmanj enih 15x zavzela), kjer ukrajinci ubijajo ruse kot zajce na safariju, in je toliko ruskih trupel po kilometerskih odprtih poljih da bi rabili enih deset bagerjev da bi lahko vsa trupla pospravili?
Zakaj pa ti ne objaviš? Pa obenem objavi še to kje je kdo pisal da je Pokrovsk že vzet 🙂
Anonimno 2999, 13.09.2025 ob 08:08
Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli UKRO trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!
Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli UKRO trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo KIJEVSKE in ZAHODNE narative. Skupaj zmoremo!
Forum je zaprt za komentiranje.