Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozor, bodite zelo previdni – Agroservis VODE iz Dola pri Ljubljani

Pozor, bodite zelo previdni – Agroservis VODE iz Dola pri Ljubljani

Pred leti je bilo enako z enim cenilcem za čevlje, ki so mu plačevale vse firme- Mass, ipd. Tudi če so otroški čevlji razpadli po 1 nošenju, je on zapisal, da je to zaradi nepravilne uporabe.

Ah, meni se zdi, da vsi nateguni vedno na koncu plačajo za svoje goljufije. Pa ne v denarju.

Odgovor na objavo uporabnika
Litjan, 30.03.2025 ob 16:40

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja, 30.03.2025 ob 16:06

Višina marže je čisto prosta, toliko, kot je kupec pripravljen plačati.

Lahko dela samo z dobaviteljevim rabatom, lahko ima še dodatnih 10% ali pa 200%, lahko še več.

Tudi servisno uro lahko postavi tako, kot želi.

 

Žal predobro poznam gospoda Vodeta. Ne bom primerjal kitajcev kot je TEMU ampak dovolj zgovorna je že primerjava z EUROGARDEN, Podsmreka 7B, Dobrova pri Ljubljani. Kapica svečke, ki je pri EUROGARDNU 2.07€ z vsemi dajatvami vas pri VODE-tu stane okroglih 8€.

Filter goriva na cevki spet EUROGARDEN 1,83€, VODE-tova cena spet natančno 8€. So pa v primerjavi popolnoma enaki izdelki istega proizvajalca. Vsak se bo pa sam odločil, kot pravi gospa Racunovodkinja, kam bo šel po rezervne dele. Saj bo potem tudi plačal višjo ceno in še DAVEK NA NEUMNOST!

 

Glede Maksa Vodeta bi rad samo pripomnil, da je v vseh teh letih, odkar obstaja njegov servis imel že veliko nezadovoljnih strank. Posebej so na udaru starejši, sploh pa kakšna starejša gospa. Tam bo delo in material računal večkratno, obenem se ti bo pa še smejal in govoril, da je še to premalo!

Odgovor na objavo uporabnika
iz pred par let, 01.04.2025 ob 12:25

Ena resnična iz pred par let.

Sodelavcu je je dalj časa nagajala motorna žaga Stihl in jo je odnesel na servis ravno k temu serviserju. Po dveh tednih jo je dobil nazaj, popravljeno za kar je plačal skoraj sto evrov.

Ampak čez par dni je pa njegova mati, ki ni vedela, da je sin že uredil popravilo, SPET ODNESLA ISTO ŽAGO na servis. Gospod Maksimiljan Vode, takrat je bil še glavni na servisu je vzel žago in ji je povedal, da bo gotova čez en teden. No, čakala je skoraj dvajset dni in potem šok na servisu. Gospa, smo jo morali popolnoma razdreti in zamenjati več delov. Cena pa krepko čez 200 evrov.

Ko je gospa doma to povedala sinu, je bila katastrofa. Sin je “popizdil”, zdrvel k Vode-tu ter po kratkem “razgovoru” dobil ves denar nazaj… Pač je Maks pozabil, da je nategnil že njenega sina in se mu je zdela stara gospa, ki je najbrž polna denarja, idealna tarča.

Zato bodite pozorni in poslikajte vsaj z mobitelom, kakšno zadevo predate v servis!

Mamo tud mi zelo slabe izkušnje s starejšim, mislim da je Maks ali nekaj takega. Vedno neke težave in obljube, pa če ima gdo nasvet za kakšnega dobrega serviserja na tem koncu bi prosila za informacijo. Rabim pa za kosilnico štirikolesnico..

Odgovor na objavo uporabnika
Marjeta857, 08.04.2025 ob 08:06

Mamo tud mi zelo slabe izkušnje s starejšim, mislim da je Maks ali nekaj takega. Vedno neke težave in obljube, pa če ima gdo nasvet za kakšnega dobrega serviserja na tem koncu bi prosila za informacijo. Rabim pa za kosilnico štirikolesnico..

Lej za vaš konec ne vem, sam pa vso to vrtno mehanizacijo vozim k Rotarju v Podmreko pri Dobrovi. Do sedaj res same pozitivne izkušnje, nikoli nobene reklamacije in vedno take umirjene cene. Mogoče je tudi na tvojem koncu kakšen lej ampak zame je ta v Podsmreki res soliden.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4328, 30.03.2025 ob 20:17

Je to žlahtnik od umsko prizadetega mon kokošija mavričnega? Potem mora več računat, če še retardiranca preživlja.

Retardiran je kar šef Maksi Vode sam. Zato je pa pametno, da že takoj ko stopiš v servis zahtevaš , da ti pove okvirno ceno popravila, ne pa da te potem ob prevzemu blaga zadane šok. Pametnemu dovolj!

Odgovor na objavo uporabnika
agropenis, 01.04.2025 ob 13:07

Dobro je vedeti.

Slovenski goljufivi podjetniki, pri kitajcih tudi 3000 procent ceneje

Jaz vedno priporočam uradni servis, ker so taki vaški servisi leglo goljufov in prevarantov. Tiste redke stranke bodo obrali do kosti, ker vedo, da pridejo samo prvič, zadnjič in nikoli več!

 

še moj primer. Motorna žaga Stihl pač čiščenje in redni servis. zahteval sem originalne dele. Pr Vodet mi je rekel da med 180 in 230 evri, pa sem odnesel na škofljico in sem plačal točno 93 evrov. pa je res zrihtano in dela kot urca.

Za Vodeta pa jih veliko pravi da je zlatar!

Točno to! Pri tem serviserju je že prihod kot da si stopil v Zlatarno Celje. Ampak tam vsaj ne nategujejo”folka” kot se dogaja v Osredkah pri Dolu! Poden od servisa.

Serviser, ki ima tudi svojo trgovino in ti obljublja vse, na zalogi pa nima nič, bi moral vsakemu prižgati rdečo luč!

Ampak ljudje so večinoma čedalje večji bedaki , in taki serviserji to s pridom izkoristijo!

Če je to res, bi po mojem morali serviserja poslati še v zapor zaradi goljufije.

Taki vaški serviserji te že ob prihodu dobro ocenijo in vedo, za koliko te bodo lahko oguljufali, da jim ne boš kasneje delal težav. Skratka, izogibajte se tem vaškim “nategunom”, saj vsaka stranka  želi za primerno plačilo tudi dobro in kvalitetno opravljeno delo!

Odgovor na objavo uporabnika
Mateja549, 30.03.2025 ob 15:21

Moja negativna izkušnja z njimi, bodite zelo previdni. To ni prav, da serviser goljufa stranke pri cenah vgrajenih delov, kateri so na prostem trgu tudi 100% in več cenejši. Proizvajalec jih ima cenejše, serviser vgradi enake a jih zaračuna 100% več. To je kraja ne poslovna iznajdljivost . Serviser Vode mi je to tako zaračunal, kdor bo servisiral stroje na servis naj predhodno preveri koliko so posamezni deli na prostem trgu, da ne bo ogoljufan kod sem se jaz. Izogibajte se nepoštenih serviserjev, ki svoje delo dodatno zaračunajo še v delih, ki jih vgradijo, NI jim dovolj rabat, ki ga dobijo od firme, ki jo zastopajo pri nabavljenih delih, zaračunajo ti še dražje dele, tako si kod stranka ogoljufan. PAZITE, KER SERVIS VODE RAVNO TO DELA.

Domačini to že vemo in se ga že dolgo izogibamo.

mi smo tudi imeli težave s kosilnico, vedno je delala en mesec ali dva, potem pa ni več vžgala. enak problem vedno.

odkar smo zamenjali servis teh težav ni več in je že dve leti od tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Tinca870, 19.06.2025 ob 06:42

mi smo tudi imeli težave s kosilnico, vedno je delala en mesec ali dva, potem pa ni več vžgala. enak problem vedno.

odkar smo zamenjali servis teh težav ni več in je že dve leti od tega.

Sicer sem čisto iz drugega konca ampak ta serviser ima precej znanja , da lahko popravi za dva meseca in stroj crkne v bistvu vas naroča kot zobozdravnik. Ima pa vsaka občina kakega takega pametnjakoviča , ki goljufa nevedne ljudi . Tudi pri nas ga imamo vendar so mu starejše stranke večinoma pomrle mlajši si  pa veliko popravimo sami . No kakor kateri včasih je celo boljše odnesti na servis kot brez veze nekaj šraufati in z tem prikriti napako , ki jo nekdo z lahkoto najde ali pa zaradi neznanja narediti še več škode .

Hvala za te informacije. Moj tast je tudi imel težave ravno pri temu serviserju. Šele kasneje je izvedel, da ti nameče kup pokvarjenih delov, ki naj bi jih zamenjal v tvojem stroju. Pa so od bog ve kje… Pa še cene ima kot v zlatarni, izgleda da pri njemu dela sama delovna sila z doktorati. Skratka, izognite se, če pa že greste tja, previdnost ne bo odveč!

Svoje stranke goljufa še vedno na enak način, zato bodite sedaj, ko se končuje sezona in bo potreben kakšen servis vaših naprav, ZELO PREVIDNI, če se odločite za njega!

Odgovor na objavo uporabnika
Podobne izkušnje, 11.09.2025 ob 06:04

Svoje stranke goljufa še vedno na enak način, zato bodite sedaj, ko se končuje sezona in bo potreben kakšen servis vaših naprav, ZELO PREVIDNI, če se odločite za njega!

A tako. Potem pa ne bom traktorja peljal v lj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close