Poznane osebe na MONu
Ne vem, zakaj mi sploh repliciraš, jaz ti nisem.
“Bazično izobraževanje” – namenoma sem izbral tak termin, da ne bo krega.[/quote]
Zato sem replicirala/citirala, ker ne vidim smisla vsebine tvojega posta s preostalo vsebino te teme.
Še vedno ne vem, kaj pomeni “bazično izobraževanje” (morda primarno?). Tudi zaradi naustrezne terminologije lahko pride do krega, nepotrebnih nesporazumov :P[/quote]
Ni katastrofe, če ne vidiš in ni potrebe, da vse veš. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.