Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pozdravcek

Pozdravcek

…iz malo prevlaznih 40+ stopinj. Vidim, da se niste se nic poboljsali 🙂

Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti pa vred z nami ne :-)))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? :D[/quote]

O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo 🙂

Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? :D[/quote]

O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo :-)[/quote]

iz kje pa so te pozdravčki, če smem vprašat?

Šel se bom spovedat predno mi atomskega Alojza naženejo v Trst!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo :-)[/quote]

iz kje pa so te pozdravčki, če smem vprašat?[/quote]

Afroditin otok

madonca kolk je šele pri tebi vroče, če je že tuki za gagnt,

tudi od mene en pozdravček vsem skupi, še posebno gospe it,

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close