Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Pozdravcek Pozdravcek Boom 28.07.2012 ob 14:07 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 …iz malo prevlaznih 40+ stopinj. Vidim, da se niste se nic poboljsali 🙂 Prijavi matjazko 28.07.2012 ob 14:10 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? 😀 Prijavi [i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i] zmedena_samica 28.07.2012 ob 14:12 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 Ti pa vred z nami ne :-))) Prijavi [center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center] Boom 28.07.2012 ob 14:16 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? :D[/quote] O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo 🙂 Prijavi snoopard 28.07.2012 ob 14:22 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 Ti nobene ne postreže s hladnim pirom pod palmo? :D[/quote] O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo :-)[/quote] iz kje pa so te pozdravčki, če smem vprašat? Prijavi Paco Moralles 28.07.2012 ob 16:29 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 Šel se bom spovedat predno mi atomskega Alojza naženejo v Trst!! Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! Boom 28.07.2012 ob 20:21 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 O, postrezejo, samo pivo je zanic, kar pa ne morem rect za tiste, ki ga prinesejo :-)[/quote] iz kje pa so te pozdravčki, če smem vprašat?[/quote] Afroditin otok Prijavi anonimni uporabnik 29.07.2012 ob 17:59 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 17:59 madonca kolk je šele pri tebi vroče, če je že tuki za gagnt, tudi od mene en pozdravček vsem skupi, še posebno gospe it, Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.