Povejte ženskice . . .
Ja, sem bila. Imela sem 19 let in sem se noro zaljubila. Res noro in to je znal izkoristiti. Seveda, naivna kot sem bila, sem mislila, da jo bo pustil … Traparije. Trajalo je več kot leto in danes mi je žal. Vedno naskrivaj … Na koncu je bolelo samo mene. Sva pa ostala kljub vsemu prijatelja, no, zdaj sva nekako znanca … On je poročen kot jaz (z isto punco) in ima otroke.
Odsvetujem, ker vem, da ni lahko.
Če bi imela še enkrat 19 let – nikoli več.
LP
Tudi moja izkušnja v mladosti je bila slaba (se bomločil, bla-bla), nato sem ga pustila, ko sem izvedela, da je njegova žena 2-noseča. Našla novega frajerja- vendar- nobena ponovna ljubezen ni kot prva. Saj se vsakega navadiš le, prav ljubiti, pa ne moreš več. Zato želim, da imate v ljubezni več sreče in nikar se zaljubiti v poročenega.
Forum je zaprt za komentiranje.