Povečane prsi-moško mnenje!
Ne vem, kako bi reagiral, verjetno ne najboljše. Ker nekdo, ki ni zmožen sprejet svojega telesa takšnega, kot ga ima… no, da ne sodim prehitro, se bom vzdržal odgovora. Vsekakor pa je pomembno, kakšna je ta ženska v sedanjosti, njena preteklost me sicer zanima, saj jo je pripeljala do mene, zato je (preteklosti) ne obsojam, če mi je všeč.
enkrat mi pravi sodelavec, da ma novo igračko… in jaz naprej ustrelim, če ima nov avto in pravi ne, žena si je dala joške narest in itak da sem ga zaslišala in je reku, da on ideje ni podpiral, da mu je pa to kr neki. da že prej se jo ni velik po joških dotikal, ker mu to pač ne pomeni velik (OK, kokerkol že :), da zdej se pa ogne čist, da je trdo, hladno…..
enkrat mi jih je ena pokazala…brazgotina ni bla tisto kr bi mi blo hecno, ampak to k je ena joška tam, ena pa dalečččč stran in k to zgleda k dva kupčka….
oblečene so lepe recimo – ceca mi je huda za pogledat k kr kipi in stoji vse, ampak slečene pa ne bi rada vidla
Kaj pa, če so na to njeno nesprejetje močno vplivali drugi dejavniki, kot so medijski pomp in neprestano zbadanje s strani odraslih (naj bi bile) oseb z žaljivimi opazkami, kot so štanga, ploharca in podobno? Kaj, če je ženska res čisto ravna (bolj kot večina tipov)in zaradi tega nesrečna? Ne rečem, nekatere so res močni karakterji in to prenesejo, vse pač niso. Ne naredijo si jih vse zaradi šovbiznisa.
Kaj pa, če so na to njeno nesprejetje močno vplivali drugi dejavniki, kot so medijski pomp in neprestano zbadanje s strani odraslih (naj bi bile) oseb z žaljivimi opazkami, kot so štanga, ploharca in podobno? Kaj, če je ženska res čisto ravna (bolj kot večina tipov)in zaradi tega nesrečna? Ne rečem, nekatere so res močni karakterji in to prenesejo, vse pač niso. Ne naredijo si jih vse zaradi šovbiznisa.[/quote]
Potem bi pa se take ženske morda ustrašil, če nima svoje presoje, kaj je dobro zanjo in počne to, kar “pišejo” drugi. Malo se je pa tudi treba upret sistemu in ne poskusit vedno ugajat drugim. Tak človek ne more bit zadovoljen v sebi.
Forum je zaprt za komentiranje.