Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Povečane prsi-moško mnenje!

Povečane prsi-moško mnenje!

Zanima me kako moški reagirate pri novi partnerki, ko opazite, da ima povečane prsi? Vas moti?

mogoče bi to anketo nardila preden si si joške…

Ne vem, kako bi reagiral, verjetno ne najboljše. Ker nekdo, ki ni zmožen sprejet svojega telesa takšnega, kot ga ima… no, da ne sodim prehitro, se bom vzdržal odgovora. Vsekakor pa je pomembno, kakšna je ta ženska v sedanjosti, njena preteklost me sicer zanima, saj jo je pripeljala do mene, zato je (preteklosti) ne obsojam, če mi je všeč.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče je pa moški z novo partnerko 🙂

Še dobro, da me je ta preblisk po operaciji popolnoma minil.

Mislim da na to vprašanje zna ekspertno odgovoriti Spider. :)))

bi rekla, da ni navdušen nad umetnimi

mene bi zelo motilo.
Kdaj gledamo kakšne porniče in se vidi tisti rez pod joško, kar menjamo program…tko da…..
mene majhne joške sploh ne motijo.


Ne bi me toliko motile povečane prsi same po sebi, kot spoznanje, da ji nekaj manjka v glavi.
Zame ženska ni seks simbol, ampak oseba.

enkrat mi pravi sodelavec, da ma novo igračko… in jaz naprej ustrelim, če ima nov avto in pravi ne, žena si je dala joške narest in itak da sem ga zaslišala in je reku, da on ideje ni podpiral, da mu je pa to kr neki. da že prej se jo ni velik po joških dotikal, ker mu to pač ne pomeni velik (OK, kokerkol že :), da zdej se pa ogne čist, da je trdo, hladno…..

enkrat mi jih je ena pokazala…brazgotina ni bla tisto kr bi mi blo hecno, ampak to k je ena joška tam, ena pa dalečččč stran in k to zgleda k dva kupčka….

oblečene so lepe recimo – ceca mi je huda za pogledat k kr kipi in stoji vse, ampak slečene pa ne bi rada vidla

Kaj pa, če so na to njeno nesprejetje močno vplivali drugi dejavniki, kot so medijski pomp in neprestano zbadanje s strani odraslih (naj bi bile) oseb z žaljivimi opazkami, kot so štanga, ploharca in podobno? Kaj, če je ženska res čisto ravna (bolj kot večina tipov)in zaradi tega nesrečna? Ne rečem, nekatere so res močni karakterji in to prenesejo, vse pač niso. Ne naredijo si jih vse zaradi šovbiznisa.

To me spomni na Ribo, imenovano Wanda, na Kevina Kleina in Due cupole grandi …

kaj vse okolico moti, pol bi loh nekdo skoz ležal na operacijski mizi…

nad tako, ki podleže okolici bi se pa sploh zamislila ja

No, to glede okolice, ki jo vse moti, je pa tudi res 🙂


Ne bi me toliko motile povečane prsi same po sebi, kot spoznanje, da ji nekaj manjka v glavi.
Zame ženska ni seks simbol, ampak oseba.[/quote]

Robi, no, to pa je zelo lepo vedeti. Malo vas je takih.


Res je.
Saj ne značilno, da se nesamozavestni ljudje preveč ozirajo na mnenje okolice. Kar jih potem še bolj drži v stanju nezadovoljstva in le krepi slabo samopodobo.

Ljudje vedno govorimo o sebi, pa čeprav druge šinfamo. In samozavesten človek ima to vedno na umu.

Vse mora biti naravno, bodisi je veliko ali pa bolj majhno, ne vem, kateremu moškemu je všeč umetni silikon, kot bi žogo stiskal. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ti matjaž – kako nek misliš, da se iz teh doji :)))) ? hm?

Kaj pa, če so na to njeno nesprejetje močno vplivali drugi dejavniki, kot so medijski pomp in neprestano zbadanje s strani odraslih (naj bi bile) oseb z žaljivimi opazkami, kot so štanga, ploharca in podobno? Kaj, če je ženska res čisto ravna (bolj kot večina tipov)in zaradi tega nesrečna? Ne rečem, nekatere so res močni karakterji in to prenesejo, vse pač niso. Ne naredijo si jih vse zaradi šovbiznisa.[/quote]
Potem bi pa se take ženske morda ustrašil, če nima svoje presoje, kaj je dobro zanjo in počne to, kar “pišejo” drugi. Malo se je pa tudi treba upret sistemu in ne poskusit vedno ugajat drugim. Tak človek ne more bit zadovoljen v sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Boljše vleiki umetni, kot mali naravni.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Lepotičke, to mnenje vsekakor ni zanemarljivo, ker ga je izrazil: velecenjeni, expertni poznavalec fizičnega in pshičinega profila žensk, dr. Spider. 😉

Lepotičke, to mnenje vsekakor ni zanemarljivo, ker ga je izrazil: velecenjeni, expertni poznavalec fizičnega in pshičinega profila žensk, dr. Spider. ;)[/quote]

moram rečt, da sem pričakovala drugačen odgovor

Lepotičke, to mnenje vsekakor ni zanemarljivo, ker ga je izrazil: velecenjeni, expertni poznavalec fizičnega in pshičinega profila žensk, dr. Spider. ;)[/quote]

moram rečt, da sem pričakovala drugačen odgovor[/quote]

Kakšen pa? 🙂

moram rečt, da sem pričakovala drugačen odgovor[/quote]

Kakšen pa? :)[/quote]

da prisega na naravno, ampak pol sem se spomnila, da je sam čist depiliran in sem najdla smisel tut v tem kr je napisal :))))

Poznam nekaj punc z umetnimi. Vredu zgleda. Sej nimajo vse ogromnih kot kakšne playboy zajčice.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Eto, en iskren moški odgovor.

Kljub temu mi je vseeno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close