Sem ljubitelj dobre kapljice iz Mb(pa ne alkoholik, da ne bo kake pomote)). Rad spijem kozarec ali dva vina, kak koktejl, martini… Pač, ko mi paše, pijem – imam pa mejo, seveda. Rad bi spoznal dekle/damo, ki bi z mano občasno delila veselje do dobre kapljice ob zanimivi debati… 🙂