Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Potrebujem nasvet od moških in žensk!

Potrebujem nasvet od moških in žensk!

Po mojih bogatih izkušnjah z zavrnitvami 🙂 kakor sem razbral iz tvojega opisa punca noče imeti s tabo nič, bi pa bila kolegica kateremu bi zaupala svoje težave z drugimi tipi. Če sumiš na kaj takega se umakni in če prijoče za teboj, se ji še malo odmakni. Naj se potrudi zate, če je že zagreta.

Se bom grobo izrazil, če je “mokra” spodaj, boš že začutil in ti bo dala vedet, pa tudi če po ovnikih.

Srečno.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Da ne bo dvoma. Ona mi je rekla “jaz s tabo ne bom imela nič resnega”. Čez čas, ko sma se dobila na pogovoru (njena pobuda) sem ji pa jaz rekal, da boma prijatelja… potem je sledil ignore iz njene strani…

Mogoče se bo pa punca naučila, da je preteklost preteklost čeprav boleča in govori tisto kar hoče in želi. Ne pa obratno. In ja po domače povedano si jo dotolkel, ker si upošteval in to je pravilno njene besede. Mogoče se bo zamislila nad sabo. Sreča zanjo prav za prav če bo znala to tako vzeti.
Zate pa pojdi naprej iskrenost imaš rad verjetno.

ah kje, daj no
punca že ve, da ne bo imela nič z njim. ne bi pa imela nič proti dodatnemu oboževalcu, to je vse…

Se strinjam s prvim delom z drugim pa ne, ker ko sem ji rekel, da boma midva prijatelja se me je začela izogibati in me ignorirati…

Kako bi pa ti na primer odreagiral, če bi ti ženska po nekaj začetnih zmenkih rekla: “S tabo bom seksala samo, če se boš poročil z mano.”

ah kje, daj no
punca že ve, da ne bo imela nič z njim. ne bi pa imela nič proti dodatnemu oboževalcu, to je vse…[/quote]

To bi znal tut bit ja…

Sem sedaj pomislil na poste od @potrebujem nasvet, a je ona rekla v smislu ne bom imela nič resnega s teboj, bi se pa poigrala?

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Navedeno
Da ne bo dvoma. Ona mi je rekla “jaz s tabo ne bom imela nič resnega”. Čez čas, ko sma se dobila na pogovoru (njena pobuda) sem ji pa jaz rekal, da boma prijatelja… potem je sledil ignore iz njene strani…

samo še enkrat si povzel moje besede 🙂 Predvidevam da je gospodična še mlada in še ne ve natančno česa si želi. In pravim samo da je najverjetneje da si je po tistem ko ti je rekla da si želi s teboj samo prijateljsvo, premislila in zato želela pogovor. Ker si jo na pogovoru zavrnil ti, se ti zdaj (iz užaljenosti) ne oglasi več.
Ali se samo igra s tabo ali pa je iskrena, pa veš samo ti.

vrjetn nis za njo noru in ji padal na kolena
pač si upošteval kar je rekla
kak je pa mislila pa sam ona ve mi kle lahk sam ugibamo
lahk je hotla resno pa je babuška izustla nekaj kar ne čut zdaj raj ignorira ker si jo resn uzel ja kak pa hheheheh
lahk je hotla sam enega loleka ki jo bo oboževal pa nis trznu
lahk je hotla sam enga prijatla-ampak to ziher ne če te zdaj ignor daje !!!!
lahk pa sam mal se igračka

Bivša je bila na isti sistem D: En dan ljubim te. Naslednji dan sovražim te. Potem pa klici pa noranje nisem resno mislila. Kaj pa sem jo vprašal da te ljubim ali da te sovražim.
S takimi ženskami je težko imeti karkoli zaupljivega in intimnega, ki so tako nestabilne. To sem se naučil.

Eno vpršaanje za @potrebujem nasvet. Kaj je po horoskopu? Mogoče dvojček?

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/


Dovolj je to da je ženska, znak niti ni pomemben 😉

Nisem. Zakaj je pa to važno?

Jao sm glup 🙂 Ne vem kaj je…

oz. mislim, da je tisto kar piči 🙂

Good luck 🙂

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Tile tvoji odgovori so mi kr všeč, ker bi lahk blo tko ja. Ali je iskrena ali ne, ne vem. Mi je pa parkrat rekla, ko sem jo vprašal, če se samo igračka in me malo zajebava, da se ne igra, ker se nima zakaj. Kako bi najbolje preveril ali se (je) igra(la) ali ne?

…odkrit pogovor.

Hvala za nasvet. Se bom še odločil…

Ženske smo težko v dalj trajajoči vezi, spolno precej aktivne, ne da bi čutile metuljčke v trebuhu in naklonjenostido te osebe. Ženske se kar zaljubimo, četudi moški ni ravno naš ideal …Ta stavek, ki ga je izrekla, ne pomeni to, kar je rekla. Lahko pa jo vprašaš, če misli sedaj kaj drugače- ženska ti bo povedala po pravici.Če se jo naučiš poslušati, je že polovico tvoja.[/quote]

No, na tem pogovoru sem ji potem direkt rekel, da boma midva prijatelja in se je strinjala vse dokler jo naslednji dan nisem kontaktiral in me je dala čisto na ignore 🙂 Kaj praviš pa na to njeno reakcijo, ker meni ni najbolj jasno zakaj je to naredila? Sicer mi je pa prav, naj se zajebava s kom drugim in ne z mano pa čeprav mi je zelo všeč![/quote]

Poznaš pesem – ne mi dihat za ovratnik? Pa pregovor: počasi se daleč pride. Ne bodi zatežen, ne kliči pogosto … Ženska trenutno ni v tem stanju, da bi rabila resen odnos, mogoče od moškega pričakuje nekaj drugega kot ti si. Daj času čas. Če ti je zares všeč, bodi tam, čakaj, kakšna MAJHNA pozornost vsake toliko, sprašuj in poslušaj … Sicer ni zagotovila, da bo ostala s teboj, imaš pa veliko večje možnosti kot če bi jo postavil pred dejstvo, če bi ji stalno sms-jal (jao, kaj gredo meni na živce ti stalni sms-ji kot znak pozornosti – mene izredno odbijajo), stalno izrekal neke besede ljubezni (tudi tega ne maram …), ker ti je s svojim vedenjem trenutno dala vedeti: stop, do tukaj in nič več … Srečno, kaj naj rečem!

Sama sem tudi enkrat to rekla enemu…. Se je strinjal…skupaj sva sva prezivela veliko casa, ja kasneje mi je postalo zal….zeelo zal…. Njegov komentar: “nor sem bil nate, in ko si rekla da noces nobenih obveznosti, me je najprej prizadelo, kasneje pa sem razmisljal-kaj cem lepsega, imam te, hkrati pa nimam obveznosti do tebe….”pa sem izvisela…. Je bil zelo vredu decko in se zdaj se vcasih vprasam kaj bi bilo ce bi drzala jezik za zobmi…
In ja sem dvojcek po horoskopu….
Zakaj sem to rekla-najina “veza” se je zacela na hitro, komaj sva se spoznala, je ze rinil vame…jaz sem imela o njemu mnenje da je zenskar, nekako da bi obvarovala sebe pred razocaranjem, ker nisem verjela, da bi bil z mano res pripravljen ostati…in sem tudi sebe prepricevala v to…no kasneje sem spoznala da ni to za kar sem ga imela, ampak je moj stavek naredil dovolj skode….

Oprosti, samo en stavek pač ne naredi nobene bistvene škode. Če bi med vama res kaj bilo, bi se pač usedla in pogovorila, razdelala, kaj čutita. Samo če pa vse ostane na igračkanju in špilanju igric, potem je pa pač tako.

Zreli odnosi temeljijo na odkriti komunikaciji ne pa na razvozlavanju ‘šifer’.

Oprosti, samo en stavek pač ne naredi nobene bistvene škode. Če bi med vama res kaj bilo, bi se pač usedla in pogovorila, razdelala, kaj čutita. Samo če pa vse ostane na igračkanju in špilanju igric, potem je pa pač tako.

Zreli odnosi temeljijo na odkriti komunikaciji ne pa na razvozlavanju ‘šifer’.[/quote]

Zreli odnosi ja…. Pri nama je slo to v parih dneh… In potem je trajalo nekaj mesecev, in v tem casu je njemu zadisal tisti moj brez obveznosti…. In ko sem jaz zelela “z obveznostmi” je njemu se naprej odgovarjalo tako kot je bil moj pogoj na zacetku….
Iskreno sva se o tem pogovarjala par let po zakljucku vsega…. Vendar je bil on takrat ze v zvezi z drugo…. S katero je se danes…in takrat je se vedno tlelo med nama…. Tako da sva se dogovorila da prekineva stike…. … Ja igrackanje je bilo imas prav,… In ceprav sem danes srecna z svojim imam 2 otroka, me je ta tema popeljala v tiste case in sem se morala vprasati, kaj bi bilo danes ce bi bila takrat tiho…:)

Ja men je ženska zlo ok, samo ko mi je to rekla, je bilo zame KONEC. Se ženske res poslužujete takšnih igric? Najprej “s tabo ne bom imela nič resnega” potem pa “grema se pogovoriti itd.”? Ne vem no, men so te igrice mal bedne in se jih ne grem :P[/quote]

evo moja zgodba- dvajset let nazaj – me je začel po telefonu klicarit en fant in mi ni bil niti približno všeč. Sem mu povedala, da na sok lahko greva, da pa naj kaj več ne pričakuje od mene. Kajti res mi ni bil všeč. On pa ni odnehal in mi je še vedno “težil”. O, kako mi je šel že na živce. In to je trajalo več kot pol leta. Potem sem mu enkrat, ko sem imela tega že dovolj bolj na grobo povedala, da naj mi da mir. In me sigurno dva meseca ni poklical. In jaz nisem niti pomislila nanj. Potem sva se pa čisto slučajno srečala v nekem uradu. Sva morala čakati v vrsti in sva pač klepetala. In takrat je meni kar nenadoma postal všeč. Me je naslednji dan povabil na sladoled, in sem rekla ja in sva se veliko pogovarjala in mi je bil kul. In potem čez dva dni sva šla v kino in od takrat sva par. In letos bo 17 let od najine poroke.
Tako da vedno tudi ni za obupat kot pravi moj mož.

Zakaj mi je bil pa prej tako zoprn, ti pa ne znam povedat. Ljubezen je pač ena čudna stvar.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close