Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Posebej za katenjko

Posebej za katenjko

Pravkar videno: jutri ob 17:15 lahko občuduješ nadangela Gabriela na RTV1 :-))))

ups, jutri ga še ne bo. Šele 27. januarja bo na vrsti. No, vseeno se splača gledat odlično nadaljevanko. :-)))

Hvala in v imenu vseh ostalih, da ne bo ostalo prezrto…. poznam zgodbo, čeprav je nisem brala, mogoče jo do takrat…
drugače sem dobila moralno obvezo, naj ne pišem več na mon… tak da… se trudim po novem…
13. 1. 2013 3:33

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Kdo pa je ta moralna avtoriteta, ki določa moralne obveze ? 🙂


Kdo pa je ta moralna avtoriteta, ki določa moralne obveze ? :)[/quote]….in to celo na forumu kjer si ti moderator…… :)))


Kdo pa je ta moralna avtoriteta, ki določa moralne obveze ? :)[/quote]….in to celo na forumu kjer si ti moderator…… :)))[/quote]
zato pa vprašam, kdo si jemlje to absolutno pravico. :)))

mogoce starsi.

Sigurno je to priletelo od kakšnega pametnega moškega, ki se ima za vsemogočnega. Katenjka, saj ne ubogaš kar vseh po vrsti, a ne?:)

Sigurno je to priletelo od kakšnega pametnega moškega, ki se ima za vsemogočnega. Katenjka, saj ne ubogaš kar vseh po vrsti, a ne?:)[/quote]Ne, ampak v tem primeru gre za pameten nasvet. Sicer pa nisem hotela, da nastane zdaj neka fama iz tega. Saj ne da se ne počutim special, ker mi je posvečena kar cela tema…
vendar… ko se o tebi odpre tema, kar ni prvič in verjetno ne zadnjič… (spomnite se onih, ki so nastale marku v čast (ccc)… takrat se nezadržno zaveš, da si ujet v primež neskončnih mučk in blodenj virtualne resničnosti… da second life ni več hobby ampak način življenja… in če je le kje kakšen izstopni pogoj, četudi napačen, da je treba aussteigen…!

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjki dajem prav. vzporedno virtualno vesolje te mimogrede posrka vase, vmes pa odhiti resnično življenje mimo. Zasvojenci z internetom so podobni verskim fanatikom, ki se fokusirajo samo na eno v umu in dejanjih, pozabijo pa na druge segmente bivanja.

Govoriš kot knjiga, bi rekel marinec.

Sigurno je to priletelo od kakšnega pametnega moškega, ki se ima za vsemogočnega. Katenjka, saj ne ubogaš kar vseh po vrsti, a ne?:)[/quote]Ne, ampak v tem primeru gre za pameten nasvet. Sicer pa nisem hotela, da nastane zdaj neka fama iz tega. Saj ne da se ne počutim special, ker mi je posvečena kar cela tema…
vendar… ko se o tebi odpre tema, kar ni prvič in verjetno ne zadnjič… (spomnite se onih, ki so nastale marku v čast (ccc)… takrat se nezadržno zaveš, da si ujet v primež neskončnih mučk in blodenj virtualne resničnosti… da second life ni več hobby ampak način življenja… in če je le kje kakšen izstopni pogoj, četudi napačen, da je treba aussteigen…![/quote]

Ojej no, Nisem imel namena sprožit plazu in slabe volje in občutkov.

Lahko pa prosim Robija, da temo pobriše.

Zakaj pravzaprav naj bi se odlična in koristna tema izbrisala? Meni se zdi do skrajnosti poučna…

Ne, ampak v tem primeru gre za pameten nasvet. Sicer pa nisem hotela, da nastane zdaj neka fama iz tega. Saj ne da se ne počutim special, ker mi je posvečena kar cela tema…
vendar… ko se o tebi odpre tema, kar ni prvič in verjetno ne zadnjič… (spomnite se onih, ki so nastale marku v čast (ccc)… takrat se nezadržno zaveš, da si ujet v primež neskončnih mučk in blodenj virtualne resničnosti… da second life ni več hobby ampak način življenja… in če je le kje kakšen izstopni pogoj, četudi napačen, da je treba aussteigen…![/quote]

Ojej no, Nisem imel namena sprožit plazu in slabe volje in občutkov.

Lahko pa prosim Robija, da temo pobriše.[/quote]Boom ti drugič raje na ZS pošlji takšno sporočilce in povej/povabi damo na skupni ogled kje na kakem kavču ob toplem ognjišču……. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close