poročeni moški so nekaj posebnega
[/quote]
še enkrat, ne zanima me druženje s stabo, zanima me okvirna starost in status, iz prej naštetih razlogov, predvsem v tvojem neprestanem namigovanjem na seks ter homoseksualnost, sedaj se resno sprašujem od kod tebi indici da se nekdo ki si s tabo izmenja nekaj postov želi druženje v živo s tabo? no če ipostavim da si ženska potem je tudi to razumljivo
Seveda, ker želimo, da se ne bi tako pogosto slabo počutile zaradi vedno “istih” težav. :))
Točno tako.[/quote]
Zato pa ženka rabi moškega, ki ji s svojim logičnim razmišljanjem pokaže še drugo plat. 🙂
Je pa stvar v tem, da ženska ponavadi, ko izraža svoja čustva ali jamra, ne išče nasvetov, ampak to počne le zato, da malo pojamra in izrazi svoje trenutno čustveno stanje.
Rabi le nekoga, ki ji prisluhne...Moški pa takoj začnemo razmišljati logično in se sprašujemo kaj je z njo narobe…:)[/quote]Rabi le nekoga, da ji pove, da mu je pomembna, nekaj vredna, da opazi njen trud, da ji prežene dvome, ki se porajajo v njej, ker se zaveda svoje šibkosti, ranljivosti.
Mene ne zanima, kaj ženska rabi, ker jaz nje ob sebi ne rabim. Ne kot partnerke.[/quote]
In?
Kaj ženska rabi? Misliš, da je to po spolu definirano? Misliš, da je vse črno-belo, kaj si kdo želi.
Najdeš sebi ustreznega – in to je to. Kako drugi živijo, zakaj bi te to brigalo, pa naj, kakor jim pač že paše….
ko bi le bilo tako preprosto, ampak v tvojem primeru ni, pa dajmo naredit dolgo zgodbo kratko, kot ženska iščeš pozornost, ko ti nekdo nastavi pred obličje pravo sliko, ki ni to kar ti pričakuješ, potegneš kot zadnjo bilko rešitve prežvečene floskule ki jih namnejaš meni, velika verjetnost je da se enako obnašaš v realnem življenju , kot trmoglavi otrok ko se stvari ne odvijajo po njegovem scenariju, —kot sem že navedel, evolucijska značilnost žensk..drži?
Seveda, ker želimo, da se ne bi tako pogosto slabo počutile zaradi vedno “istih” težav. :))[/quote]
Marko, tale citiran stavek je izpod mojih prstov.
Glede na to, da imaš dekle, bi lahko vedel, da ženske rade na glas povemo, kaj in kje nas tišči, za razliko od vas moških. Če pa ima tvoja draga vedno ‘iste’ težave, ji pa menda ja lahko nakažeš pot iz njih. ;)))
[/quote]
Statistika družin, v katerih se godi nasilje, govori ravno nasprotno. Veliko je nasilja, ki se potem ‘pogliha’ v postelji. Žalostno, a tako je.
Možno, ampak kot vidiš, se tudi taki ničvredneži zdijo mnogim ženskam čist dovolj dobri. Tudi za očete otrok.[/quote][/quote]Ženske so vedno v (malo) dvomih, tako so nekatere v dvomih tudi zato, če si morda same ne zaslužijo, da so jih dobile….
Saj poznaš tisto, da če že dec ne ve zakaj jo tepe ona sigurno ve zakaj jih je dobila….. :/
Intuicija in te reči…….
In ja, kupujejo nekateri zlate ketne, da pogladijo zadevo, nič bat
[/quote]
Nikjer nisem govorila o uživanju. Tega pa res ne mislim soditi. Dejstvo pa je, da velikokrat pri družinskem nasilju posreduje policija… post festum ženska ne vloži kazenske ovadbe, temveč celo zmerja policiste z lažnivci… Gre za devianten odnos in ja, meni osebno je težko razumeti to odvisnost, ki pa je značilna za marsikatero situacijo. In ženske ponavadi zagovarjajo nasilneža in velikokrat tudi javno kažejo svojo naklonjenost.
Forum je zaprt za komentiranje.