poročeni 40 letniki
?[/quote]
Senza kakšna vprašanja se ti porajajo?[/quote]
Šele kasneje sem opazila, da sem narobe prebrala – sem najprej dojela, kot da niti slučajno ne more biti noseča pri 40-ih.
Mah kje pa! Samo dedc je avto zalil v gumo do šip in zadeva rešena :)) (kot so tisti v lunaparku)[/quote]Še povej, da tudi voziš le po lunaparku… red je red, eni imate pač urejene družinske razmere a ne? 😉 :)))[/quote]
Lej, jaz se zabavam 🙂
Je pa hudič ja, če ti v luniću zmanjka žetonov :DDD
Še povej, da tudi voziš le po lunaparku… red je red, eni imate pač urejene družinske razmere a ne? 😉 :)))[/quote]
Lej, jaz se zabavam 🙂
Je pa hudič ja, če ti v luniću zmanjka žetonov :DDD[/quote]
Daj si v podpis, da nisi pofukljiva — case solved ☺
Lej, jaz se zabavam 🙂
Je pa hudič ja, če ti v luniću zmanjka žetonov :DDD[/quote]
Daj si v podpis, da nisi pofukljiva — case solved ☺[/quote]
Ah, ne jemlji si k srcu pretirano. Itak sem grda, debela in škrbasta, najbrž me tako ali tako ne bi hotel. Aja, pa še brke imam.
Forum je zaprt za komentiranje.