Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek poraščena mucka

poraščena mucka

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, koliko žensk si brije svojo mucko? Meni je všeč poraščena, je en tak poseben filling. Saj priznam, poleti, ko je vroče, je boljši občutek, če si pobrit. Vendar nasplošno gledano… nekako mi pobrite muce delujejo nezanimivo, mogoče celo malce*pedofilsko*…
Kako pa moški gledate na poraščene mucke? So vam všeč, vas to odbija? Zdi se mi, da je večina moških pridobila *okus* iz modernih porničev, kjer je vse pobrito, oziroma zminimalizirano na eno črtico 🙁

Mlahavem q…u vsaka dlaka smeta…. iz tega sledi, da danes skorajda ni čvrstih q….v, če sodiš po tem koliko se jih sfrizira na nulo….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ženska, ki se ne brije spodaj je bolje, da kar ostane oblečena.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Dec, ki ne more gledat spodaj kosmate ženske je bolje, da jo pusti vedno oblečeno.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Samo to bom reku, zmodarnizirat se bo treba, ne živimo več v kameni dobi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sam to bom jeku, še vedno počnemo vse isto kot takrat v kameni dobi.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

absolutno za poraščeno, a urejeno, ne kot kakšna podivjana živa meja, nikakor pa ne čist pobrite, odbijajoče do konca


Še en “zrel” moški, ki ga zabava še tako absurden hobij, kot je obračanje stavkov. Še več bi dosegu, če bi šel puzle sestavljat. Komu boš ti pomagal z nasveti, ne me basat.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Še en “zrel” moški, ki ga zabava še tako absurden hobij, kot je obračanje stavkov. Še več bi dosegu, če bi šel puzle sestavljat. Komu boš ti pomagal z nasveti, ne me basat.[/quote]Ma puzle moraš postavit točno po pravilih, taki, ki pa talate tako suverene nasvete se vam pa svet podre, ko vam kdo obrne stavek…. :))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kar sanjaj naprej poba. Ti mi še v živo ne bi mogel pokvarit dan, kaj šele prek foruma.

http://www.youtube.com/watch?v=Lk3lQRmIkoM

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Nasplošno gledano je bolje, če smo ženske zdepilirane, dlake so za marsikoga precej neestetske, večina ob pogledu nanje (pri žneski!!) najprej pomisli na zanemarjenost – tako pač je 😛

Ps: tudi če se tipi depilirajo, ne vidim v tem nič motečega, nenormalnega 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]



Les enfants terribles 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ups… tipi lahko in morajo in naj trpijo drugače…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]



Les enfants terribles 🙂 :)[/quote]Kuga si tu zdej napisala k mi niti gugl ne prvede…… *_* :))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ups… tipi lahko in morajo in naj trpijo drugače…[/quote]

Jep, je velika razlika med gladko kožo in pragozdom :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Veliko raje imam nektarine kot pa breskve….

Najlepša mucka ali pi*č*ka je zame rahlo pristrižena in ne pobrita.

Pozdravljena imas kosmato muco so mi ful vsec bi si pisala na gmail

Lepo je vidit obrito al pa da ma kako crtico trikotnik zgori da je pa cist kosmata nic orejena fujj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close