Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Popolnoma resnična zgodba, ne vemo, kako naprej, prosim brez norčevanja

Popolnoma resnična zgodba, ne vemo, kako naprej, prosim brez norčevanja

Prejšnjič sem odprla temo o hčerki, ki ima težave s sosedo, naj bolje pojasnim celotno situacijo. Hčerka ima probleme, želimo, da bi jemala zdravila, ker ima vsak dan izpad. Vedno, ko hčerko kakorkoli pokritiziram (ne na grd način, le da ji rečem, naj recimo odnese smeti ali naj da glasbo tišje), hčerka misli, da mi je to naročila soseda »pujsika Ana«. Hčerka meni, da je sama popolna (tako je tudi rekla), vse, kar je narobe z njo, pa pravi, da so to samo blodnje od sosede Ane o njej, ki jih širi in potem mi to verjamemo. Kaj naj naredim? Je to zrelo za psihiatrijo? Sram me je povedati sosedi, ampak se bojim, da ji bo hčerka kaj naredila.

tu na monu še nisem naletela na resnično zgodbo ???

hčerka če je v puberteti, te na polno za.je.bava u glavo. ne se ji pustit. ti si njen starš, ni ona tvoj.

Stara je 28 let.

Kakšna zdravila pa jemlje?

In ja, to so znaki paranoidne psihoze.

Jaz pa čisto verjamem vaši hčerki. Dandanes so sosedje … bolje, da ne rečem kaj. In povsod se najdejo najbolj pametni, ukazovalni, nesramni, zlonamerni in, če že, te dejansko taki pripeljejo na rob. Poznam kar nekaj mladih, ki so zaradi pritiskov sosedov zboleli. Tukaj no monu se pa najdejo tudi obrnjene zgodbe – ni kriva vaša hči ampak so sosedje tisti, ki jo na samem (ko tebe ni zraven) terorizirajo. Poznam to, videla večkrat.

Nič ne jemlje, ker pravi, da je zdrava. Ne vemo kaj naj.

Namesto da se bojiš da bo hči kaj naredila sosedi, se raje boj da soseda ne bo kaj naredila hčeri! Kakšna mama pa si da se bolj bojiš za sosedo kot za hči?

Verjetno še nikoli niste hčerko objeli in ji povedali da jo imate radi, še nikoli je niste pohvalili, vedno naredi vse narobe, vedno ko izrazi kaj čuti in doživlja jo razvrednotite, nikoli ji niste dali prav, pred njo skrivate pomembne zadeve, še vedno jo kličete “tamala”, zato ker ste prizadeti jo povrh še lažete.

Sram naj vas bodi za kar delate vaši hčerki.

Pojdite raje na kolena h njej, se ji opravicite ter začnete poslusati in jo slisati, sicer boste prej umrli kot pa spoznali da je vaša hči VAŠA hči in v njej teče vaša kri.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena mama, 28.06.2025 ob 14:35

Stara je 28 let.

Aha, pa v službo noče hodit, pa tebi reče stara, pa pogodbo o obnašanju imata, pa včasih kaj razbije…
Najbrž je vlaška magija posredi, edino Ana je  malo bolj nova….
Ma da se ti ljubi, no!

Odgovor na objavo uporabnika
sem na hčerini strani, 28.06.2025 ob 14:54

Jaz pa čisto verjamem vaši hčerki. Dandanes so sosedje … bolje, da ne rečem kaj. In povsod se najdejo najbolj pametni, ukazovalni, nesramni, zlonamerni in, če že, te dejansko taki pripeljejo na rob. Poznam kar nekaj mladih, ki so zaradi pritiskov sosedov zboleli. Tukaj no monu se pa najdejo tudi obrnjene zgodbe – ni kriva vaša hči ampak so sosedje tisti, ki jo na samem (ko tebe ni zraven) terorizirajo. Poznam to, videla večkrat.

Točno tako. Pa zna se zgodit, da to sploh ne piše mama ampak kar kakšna soseda, ki ji gre nekaj v nos in s pretvarjanjem hoče priti do nečesa. Tudi to, da nekdo napiše na forum “zgodba je popolnoma resnična”, veš da ni. S tem, da nekdo že iz štarta hoče prepričat, da je res, ti je jasno, da od nečesa odvrača pozornost.

Imam tako kolegico na srečo w00 km stran,  sosedo, sin od znanega balkanognusoslavca. Otroka lahko pošlješ prisilno.

jah no, saj zato pa je potrebno s sosedi samo – dober dan in nasvidenje , …,če pa en drugemu v skledo skačete pa firbcate pa takle nastane .  še fajn- , da ni -sosed – anede …ta bi jo še mal pošolal  glede akhm…lej, preselite se pa bo mir.

Ja , kwa pa veš , lahko jo pa sosed seksa, mož od tele Ane …, hahahaha…pa je vse ausglajzalo …!

Pri 28, bi se rabla oreng ljubit in seksat , orgazmi, sladostrasje , ljubčkat, lizat, objemat …Ne pa mamike držat v otroški sobici ! Zato pa je zblojena . V naravi je moški- ženska , anede mamika …Spusti jo , da doživi tičeka, pimpeka, koorca …Bo koj čist druga. Štekaš ,mamika …?

Odgovor na objavo uporabnika
Cveto478, 28.06.2025 ob 17:09

jah no, saj zato pa je potrebno s sosedi samo – dober dan in nasvidenje , …,če pa en drugemu v skledo skačete pa firbcate pa takle nastane .  še fajn- , da ni -sosed – anede …ta bi jo še mal pošolal  glede akhm…lej, preselite se pa bo mir.

Saj to verjetno sosedje želijo. Da se ta kao zmešana odseli. Ampak nihče pa ne pomisli, da so ravno sosedi tisti, ki so povzročili da se ji je zmešalo. To je tako danes, najprej te uničijo potem te pa krivijo.

Če bi bila punca res psihično bolna bi se že zdravila. Ker bi že posredovali. Pri nas so in ugotovili, da je oseba popolnoma normalna. Verjetno gre za medsosedske odnose, ko nekdo nekaj hoče pa drug reče ne, pa potem poskušajo vse, da jih uničijo. Pri nas je šlo recimo za deljenje kleti. Sosedje so si kar hoteli lastiti našo klet, imeti ključe, da bi bilo pol njihovo. Smo rekle ne, jasno, od takrat so jezni in poskušajo vse možno, da nas uničijo.

Tole se pa strinjam ! Mati , ne ji moškega partnerja ali pa ženske partnerice , po želji -odrekat .

Ona rabi orgazme,  narava je tako naredila , so zdravilni, naslado, da se sprosti. Pri 28 -ih živet , kot nuna …je boljš, da gre v samostan, tam jo bodo vsaj osrečili tak ali drugače.

Preštudiraj  kaj ženska , ona je že zrela ženska nuca ,  hormonsko, imaš po knjižnjicah ali po spletu zadosti informacij. Da so tudi žensko togoto, psihozo zdravili z – vibratorji , da so ženske dosegale sproščujoče orgazme .

Zakaj ji ti odrekaš, da nima urejenga spolnega življenja ? Mogoče ji je soseda všeč po spolni plati  ? Vsaj dildota ji kupi !

Pa kaj ste vsi na forumu popolnoma zmešani al je kaj z mano narobe, da sem zgrožena nad vsemi odgovori, ki nimajo ne repa ne glave? Je vročina udarla al je to povprečno mentalno stanje v Sloveniji?

V glavnem, za nekatere bi bilo bolje, da gredo živet v hišo, bolj na samem in imajo mir in minimalne stike z okolišani. Ker ni vse za vse, da živite po blokih in se pritožujete čez vse, niste za tako sorto sobivanja . Nič narobe , s amo zakaj rinete in se silite  v gosta  blokovka naselja, sosede čisto zraven, …Za vas je mir v naravi, odročno, samotno, …Take lokacije so, obstajajo, niso predrage , ljudje uživajo v svojem miru, nihče jih v nič ne sili ali moti …Aja ,v vukojebine pa ne …raje se predrkavate s sosedi , se tožarite po sodiščih , pa zbolevate na živcih ,…jah no, potem pa …

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 28.06.2025 ob 17:35

Pa kaj ste vsi na forumu popolnoma zmešani al je kaj z mano narobe, da sem zgrožena nad vsemi odgovori, ki nimajo ne repa ne glave? Je vročina udarla al je to povprečno mentalno stanje v Sloveniji?

Mhm, bolje da posteljnino menja, mogoče je črna magija posredi ?

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena mama, 28.06.2025 ob 14:02

Prejšnjič sem odprla temo o hčerki, ki ima težave s sosedo, naj bolje pojasnim celotno situacijo. Hčerka ima probleme, želimo, da bi jemala zdravila, ker ima vsak dan izpad. Vedno, ko hčerko kakorkoli pokritiziram (ne na grd način, le da ji rečem, naj recimo odnese smeti ali naj da glasbo tišje), hčerka misli, da mi je to naročila soseda »pujsika Ana«. Hčerka meni, da je sama popolna (tako je tudi rekla), vse, kar je narobe z njo, pa pravi, da so to samo blodnje od sosede Ane o njej, ki jih širi in potem mi to verjamemo. Kaj naj naredim? Je to zrelo za psihiatrijo? Sram me je povedati sosedi, ampak se bojim, da ji bo hčerka kaj naredila.

Priporočam da obišče polje se bo hitro streznila ko jo bojo začeli filat zdravili

 

Ne čakajte z zdravljenjem. Čim prej poiščite psihiatrično pomoč. Imamo podoben primer pri sosedih. Punco so pustili, da je bluzila. Stara je 43 let. Nič ne dela, grozi staršem in jih terorizira. Nihče ne sme na obisk. So čakali tako dolgo in nič ukrepali.

Odgovor na objavo uporabnika
Jan Mali, 29.06.2025 ob 06:23

Ne čakajte z zdravljenjem. Čim prej poiščite psihiatrično pomoč. Imamo podoben primer pri sosedih. Punco so pustili, da je bluzila. Stara je 43 let. Nič ne dela, grozi staršem in jih terorizira. Nihče ne sme na obisk. So čakali tako dolgo in nič ukrepali.

Prvič, zgodba je vsekakor izmišljena. Mogoče celo z namenom.

No, pri nas pa smo imeli kontra situacijo. Niso ji pustili bluzit in je zabluzila tako, da večino časa preživi sama doma. Ni smela imeti prijateljev, če niso bili po okusu mame, ni smela ven hodit itd. Tako da bolj se strinjam s tistimi, ki so napisali, da je taka, ker nima spolnega življenja. Sicer pa kot sem mnenja, zgodba je izmišljena.

Nehaj ji težit s smetmi in glasbo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close