POP NON STOP
A lahko jaz ob tej priliki (ker drugje ne morem) malo pošinfam POP TV-jev dnevnik (24 ur)? Precej so se poslabšali. Včasih se mi zdi, da je edina skrb najti ujemajoče obleke voditeljema. Ko je že cela Slovenija pisala in govorila o domnevnem plagiatu, so bili čisto tiho, ene 3 dni kasneje pa so začeli tudi oni o tem govoriti. Prava TV mora prva imeti neko novico. Še več, novico mora imeti še preden ta nastane. :)))))
Forum je zaprt za komentiranje.