Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek POP NON STOP

POP NON STOP

Zadnjic sem nekje zasledila, da naj bi POP TV dal nekaj kanalov od teh 6 iz paketa Pop non stop, ki so sedaj plačljivi, med neplačljive oz. ne bi bilo za njih potrebno dodatno plačilo. Morda kdo kaj ve o tem?

Hvala :)))

1. april

to je res , ne vem pa koliko bodo placali da bo to kdo gledal
.
.

Menda bodo tri kanale ukinli ostale pa dali med neplačljive.

Menda bo ostal samo pop oto, brio in kino ostali bodo ukinjeni.

Me pa zanima kdo je to dosedaj sploh plačeval ?

oj

če ima kdo res kakšno ihformacijo bi bila dobrodošla,ker tudi mene zelo zanima.

hvala

mene tudi zanima, trenutno to plačujem pri amisu-brez veze- edino pop fani kdaj pa kdaj kaj pametnega…

hvala za TV, ki med reklamami vrti kratke odlomke iz filmov
.
.

A lahko jaz ob tej priliki (ker drugje ne morem) malo pošinfam POP TV-jev dnevnik (24 ur)? Precej so se poslabšali. Včasih se mi zdi, da je edina skrb najti ujemajoče obleke voditeljema. Ko je že cela Slovenija pisala in govorila o domnevnem plagiatu, so bili čisto tiho, ene 3 dni kasneje pa so začeli tudi oni o tem govoriti. Prava TV mora prva imeti neko novico. Še več, novico mora imeti še preden ta nastane. :)))))

Resno se sprašujem, kako se še sploh komu da gledati tv, sem alergična na ta podel in intriganten medij.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena okrog so nas prinesli 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close