Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ponoven stik – da ali ne

Ponoven stik – da ali ne


Ko človeka enkrat poznamo, ga več ne moremo idealizirati oz. več ne zadosti našim nezavednim idealom.[/quote]Hudič je, da četudi prisegaš kako sveta ti je resnica, ko do nje prideš, zavržeš tistega, ki o njem veš resnico, ker ti je “pokvaril” iluzijo (=laž), ki si jo gojil v svoji glavi o njem…..ccccc[/quote]Hudič je to? Blagoslov je to, a ni…ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


znaš ločit dejstva življenja od Vere? ali si le zaslepljeni ateist ki niti ne poskuša odpreti oči?[/quote]
Znaš ti ločit dejstva? Dejstvo je, da še nihče od nas ne ve, niti avtorica ne, če je “njen” tip samski ali pa v zvezi. Le ti to veš? Kje si pa to zvedel? Deli z nami prosim.[/quote]
ljuba duša, če bi bil samski bi se drugače obnašal kot se, klical bi jo pogosteje, predlagal bi srečanje itd…pa ne bodi naiven, avtorica prav dobro ve da je še v vezi, oz bom dodal čuti da je še v vezi…si sedaj potešen v svoji radovednosti?

Hudič je, da četudi prisegaš kako sveta ti je resnica, ko do nje prideš, zavržeš tistega, ki o njem veš resnico, ker ti je “pokvaril” iluzijo (=laž), ki si jo gojil v svoji glavi o njem…..ccccc[/quote]Hudič je to? Blagoslov je to, a ni…ccccc[/quote]Prekletstvo!, ne blagoslov 😉
Če ti je resnica svetejša od vsega bi moral človek bit srečen, da je do nje prišel in moral bi bit v resnici še bolj vesel, da ti je končno jasno s kom imaš opravka, šele tako lahko imaš resničnega prijatelja/e, ker ostali (tisti o katerih ne veš resnice) so le namišljeni… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hudič je to? Blagoslov je to, a ni…ccccc[/quote]Prekletstvo!, ne blagoslov 😉
Če ti je resnica svetejša od vsega bi moral človek bit srečen, da je do nje prišel in moral bi bit v resnici še bolj vesel, da ti je končno jasno s kom imaš opravka, šele tako lahko imaš resničnega prijatelja/e, ker ostali (tisti o katerih ne veš resnice) so le namišljeni… ;)[/quote]Ja. Mislim, ja. Ne vidim prekletstva… a je z mano kaj narobe? Manjka ne v tvojem predprejšnem pisanju…? ali pa preprosto ne štekam in ima oni, ki mi dela tiste psihološke profile, zaradi katerih ne morem spati, vendar prav…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ko človeka enkrat poznamo, ga več ne moremo idealizirati oz. več ne zadosti našim nezavednim idealom.[/quote]Hudič je, da četudi prisegaš kako sveta ti je resnica, ko do nje prideš, zavržeš tistega, ki o njem veš resnico, ker ti je “pokvaril” iluzijo (=laž), ki si jo gojil v svoji glavi o njem…..ccccc[/quote]

true story 🙂

avtorica teme, poklici ga ze!! in porocaj 🙂
vem kako ti je… upam da ne bos na koncu razocarana tako kot sem bila jaz, ker sem od te osebe prevev pricakovala potem se pa ni izslo ravno po pricakovanjih 🙂

skratka..hocmo zgodbo, nadaljevanje.. 😉

zanimivo kako se clovek nikoli ne utrudi brat teme o ljubezni/usojeni-nesojeni ipd…

Hudič je, da četudi prisegaš kako sveta ti je resnica, ko do nje prideš, zavržeš tistega, ki o njem veš resnico, ker ti je “pokvaril” iluzijo (=laž), ki si jo gojil v svoji glavi o njem…..ccccc[/quote]

true story :)[/quote]aaaa ccccc… zabluzila… res je…. a sem napisala, da sem premalo spala…naj mu bo oproščeno ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

true story :)[/quote]aaaa ccccc… zabluzila… res je…. a sem napisala, da sem premalo spala…naj mu bo oproščeno ccccc[/quote]mi* kriza noo ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Odločla sem se tak: poslala sem mu SMS, da sem dosegljiva in naj me pokliče ko bo lahko. To pa zato, ker ima firmo in se ne more vedno menit, pa tud naj on plača pogovor 🙂 …. bomo videli kaj bo iz tega.

Hudič je, da četudi prisegaš kako sveta ti je resnica, ko do nje prideš, zavržeš tistega, ki o njem veš resnico, ker ti je “pokvaril” iluzijo (=laž), ki si jo gojil v svoji glavi o njem…..ccccc[/quote]

true story :)[/quote]Hvala Exotic, očitno je potrebno imet lastno izkušnjo + nekaj časa, da je človek sposoben uvidet lastno zmoto v svoji “nezmotljivosti” 😉 :)))

Potem se tudi “psihološki profili” drugače berejo-razumejo, mogoče je včasih dovolj, da samo preuredimo podatke v lastnih xsl preglednicah in svet postane lepši-mogoče celo smiseln. 😉

Tudi sam sem zmotljiv tako, da ne vem kje sem tisti “ne” pozabil Kat.? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Težke besede za nekoga, ki v drugi temi govori o veri, upanju in vseobsegajoči ljubezni.

Ne glejte kaj delam, poslušajte kaj govorim press[/quote]
znaš ločit dejstva življenja od Vere? ali si le zaslepljeni ateist ki niti ne poskuša odpreti oči?[/quote]

Jaz nesrečnik sem pa mislil, da nam skušaš dopovedat, da naj bi vera bila vodilo življenja in njegova pot. wat a mistejka d aj mejka. Pa že skoraj sem se pustil evangelizirati.

đizs!!! Bodi milostna in mu predlagaj Viber ali vsak Skype, in ne da kliče na stroške firme, delavci bodo pa ostali brez božičnice.


znaš ločit dejstva življenja od Vere? ali si le zaslepljeni ateist ki niti ne poskuša odpreti oči?[/quote]

Jaz nesrečnik sem pa mislil, da nam skušaš dopovedat, da naj bi vera bila vodilo življenja in njegova pot. wat a mistejka d aj mejka. Pa že skoraj sem se pustil evangelizirati.[/quote]
še vedno ne razumeš, kajne? ne vem zakaj se bojiš Vere in zakaj poteguješ vzporednice z evangelizacijo? boj se svoje indoktrinacije v prepričanja ki jih gojiš in se izkazujejo za napačna, ni težava v napakah ki jih delaš( delamo) v življenju, težava je ko se napak oklepaš in postajaš slep za Luč , ki te spremlja , strah te naj bo ignorance in zalepljenosti, pa ne toliko uma, pač pa srca


A se tud ti bojiš svojega prepričanja o tem, da ta avtoričin tip samo pripravlja svoj teren, čeprav sploh nikjer ni podatka o tem, če živi sam ali ne? Se morda tudi ti bojiš, da to tvoje prepričanje temelji na napačnih dejstvih, da se tako izogibaš temu odgovoru? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

đizs!!! Bodi milostna in mu predlagaj Viber ali vsak Skype, in ne da kliče na stroške firme, delavci bodo pa ostali brez božičnice.[/quote]

ha, ha …dobra je ta … 🙂

true story :)[/quote]Hvala Exotic, očitno je potrebno imet lastno izkušnjo + nekaj časa, da je človek sposoben uvidet lastno zmoto v svoji “nezmotljivosti” 😉 :)))

Potem se tudi “psihološki profili” drugače berejo-razumejo, mogoče je včasih dovolj, da samo preuredimo podatke v lastnih xsl preglednicah in svet postane lepši-mogoče celo smiseln. 😉

Tudi sam sem zmotljiv tako, da ne vem kje sem tisti “ne” pozabil Kat.? :)[/quote]zmotila. narobe prebrala. fatal error ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne morem se znebit vtisa, da imate eni v moji temi svojo debato – al pa jaz res nič ne razumem!?


A se tud ti bojiš svojega prepričanja o tem, da ta avtoričin tip samo pripravlja svoj teren, čeprav sploh nikjer ni podatka o tem, če živi sam ali ne? Se morda tudi ti bojiš, da to tvoje prepričanje temelji na napačnih dejstvih, da se tako izogibaš temu odgovoru? ;)[/quote]
poglej, vijoličen tip je v vezi…njegovo obnašanje nesporno govori temu v prid, kaj ti ni jasno?

Ma jaz se ti opravičujem, če sem med njimi.
Včasih se zgodi, da si komentatorji povemo še kaj “vmes”, ker itak so si teme podobne oz vzroki zanje.
Princip je isti sve su ostalo nianse….. 😉 :- )

Z nekaj domišljije pa komot najdeš povezavo s tem tvojim osnovnim problemom, če ti pa slučajno ne gre pa samo namigni in usul se bo plaz, ki ga bo težko ustavit…… 😛 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Katero je to njegovo obnašanje, ki govori temu v prid? Kot vidiš, da nam nekaterim ni jasno in bi radi da bi nam bilo. Res bi radi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja. Jaz se tudi opravičujem, On_ se ne ukvarja s tem, za kar je poklican in še mene moti ccccc
Meni se zdi vijolica, da je to tvoje početje ena nevrotična kuhinja. Poklical te je, ko je očitno lahko, nisi se oglasila (namenoma?) in mu daješ na znanje, da si dosegljiva… pa saj to je že prej vedel, da te lahko pokliče, ali ne… torej? zdaj si bo še on kaj “mislil”. In ti si boš še bolj “mislila”. Meni se zdi nekaj najbolj normalnega nekomu, s komer si si (bil) blizu, vrniti neodgovorjen klic. S tem smsom si mu dala vedeti, kako zelo študiraš nanj, upaš, sanjaš, pričakuješ,… hja ne vem no… in zdaj naj te še on pokliče in pobere robček, ki ti je padal iz rok… ali se te bo ustrašil ali pa bo to pograbil, ker itak se te da manipulirati, bolj kot boš “mislila”, bolj se te bo dalo… in če sta si bila kdaj blizu, to ve.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

In ta naslov tem, ponovni stik??
Aja in če veš da ima firmo, a ni res nobene možnosti, da bi se prepričala, ali je poročen? Pa tudi če je, bi ga lahko čisto normalno poklicala, če ne bi toliko slepomišila, kaj pa če pa ja pa ne…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Eh to slepomišenje je pa čist ženska lastnost že od nekdaj. Nekaj o tem piše že v SP na prvih straneh, jabolko pa te stvari….;)

Vijolica” bi mu rada le povedala da je jabolko (spet) zrelo….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res sva si bila blizu, poznava se več kot pet let, vendar sva se zadnje leto srečala na kavi le enkrat (sva iz različnih krajev), bilo je nekaj več stika po telefonu. Pred meseci se je najprej razšel s svojo partnerko, pa je prišla oz. jo je po enem mesecu sprejel nazaj, meni pa je to povedal šele, ko se je že vrnila. Takrat mi ni bilo vseeno. Pred dvema mesecema sva se slišala, pa je rekel – napiši kaj na mail. Napišem, pa ni bilo do včeraj, do tega klica, nobenega odgovora. ja, namenoma se nisem oglasila na telefon, ker mi tole ni najbolj všeč. Počasi se pa vseeno jasni v moji glavi.

Draga vijolica..

Ti pa jaz povem kako je bilo in kako bo.

Tvoja zgodba ne izkazuje realnega stanja.Da sta kontaktirala samo ob kavicah in telefonih in se ob tem ČUDEŽNO dogovarjala za skupno življenje-ne drži.Tega meni ne boš govorila.

Druga stvar je ta,da je ob vsem tem “vročem” dogajanju on stisnil rep pod noge in odšel..pustil te je in poniknil..
Zdaj ima čustvene težave v zvezi,primanjkuje mu duševne hrane in se je spomnil nate.Pravi jebač ni kaj..

Vrgel ti je kost,katero si po nekaj urah pohrustala..

Ne bo dolgo ko te bo poiskal.Nategnil tudi,saj si fizično in čustveno nepotešena..on pa nič boljši..
To bo pa tudi vse,saj on se bo vrnil svoji življenski družici,tebi pa dal možnost napisati kakšen meil,na katerega odgovor dobiš takrat ko bo spet potreben.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close