POMAGAJTE MI!
Ko sem pred kratkim končala z zdravljenjem po prometni nesreči, sem bila trdno prepričana da svoj škodni zahtevek oddam na eni od odškodninskih družb. A sedaj so me vsi po vrsti zmedli: eni pravijo odškodninska družba, eni advokati, spet drugi pogajalsko besedo v svoje roke in kar na ZM. Povejte, kakšne izkušnje ste imeli vi in kje se najbolj izplača?
lp, jade
Definitivno DOBER odvetnik, da ne boš česa kasneje obžalovala.
Odškodninske družbe niso odvetniki in ne iztržijo odškodnine kot jo odvetnik, niti ne morejo vložiti eventuelne tožbe, če bo odškodnina prenizka, kar pomeni, da se boš morala zadovoljiti z zneskom, ki ga bo ponudila zavarovalnica.Tak znesek je nemalokrat nižji, kot če ga zahteva odvetnik,
sama boš naprav zavarovalnici potegnila krajši konec (beri – nižjo odškodnino kot bi ti pripadala).
Izbira je pa tvoja
Forum je zaprt za komentiranje.