Pomagajte mi da postanem normalen
takšnim običajno predlagam samomor iz zasedede … pa se vedno izkaže, da tudi tega niso zmožni ☺[/quote]
Ne se hecat s tem, nikoli ne veš, kdaj bodo nekomu dokončno obrambni mehanizmi odpovedali, včasih je res malo potrebno, celo tak nepremišljen post kakor je tvoj :-/
[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i]
[sub]-Triumph[/sub][/center]
sama namigovanja[/quote]
Cccccc! A ni bilo dovolj konkretno? 🙂
Mislim, da rabi maratonke ali pa vsaj specialko. ;)))))))))))))))))))))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Forum je zaprt za komentiranje.