pokvarjena
Marko, ti mečeš seks in umor v isti koš. Če dva seksata, ni nobene škode. Nje ni nič manj, njega tudi ne. Če nihče ne zve, tudi ni prizadet nihče. Ok, v tem primeru, je bil ljubimec, kar ni ok.
Če nekoga umoriš, pretepeš, pohabiš, je pa to bolečina zanj in za svojce. Če nekomu nekaj ukradeš, mu tudi manjka.
Ne moreš metati seksa, ki je prijetna zadeva, v isti koš z umori.
Je možno imeti s človekom kakovosten odnos, če mu/ji lažeš, zamolčiš bistva, sebe. Je enostavno živeti z nemirno vestjo in emotivnim stresom? Sem bolj za to, da se je potrebno odločati po svoji vesti in za odločitev znati živeti s posledico, najslabše je če sploh ne odločiš oz pometaš pod preprogo, ker je tako manj boleče – toda za koga? To kar bi mene bolelo, ni enako temu kako bi tebe bolelo.[/quote]No to o čemer ti pišeš, je fair odnos, in to je prijateljstvo. V ljubezni pa je drugače…[/quote]
Se ne držim izreka v ljubezni in vojni je dovoljeno vse in če je to res “prijateljstvo” o čem pišem, pa naj bo; težko si predstavljam, da mi partner ne bi bil prijatelj in obratno.
Ne ni res[/quote]
Seveda je lažje, njej je lažje. Za moža je seveda težje. Ampak ona ne bo nosila moževe bolečine. Če bi jo, ga nikoli ne bi prevarala, saj bi imela to bolečino pred očmi že takrat.
Zdaj se samo boji njega izgubit, prej se tega ni bala, ker je sedela na dveh stolih in je imela polno rit vsega.[/quote]Ti si zelo trd človek no, ne vem, kako naj to drugače napišem… v vezi si pač vsak želi imeti partnerja zase, ne pa da ga ta partner obvešča o vseh svojih grehih, o vsaki punci, ki mu je kdaj bila všeč, o vsem karkoli je kdaj počel z njo ali ni pa bi rad, za vsako stvar vsak trenutek, vsako malenkost…tak partner je annoying perpetuum mobile..hvala lepa za tako zvestobo, ki ni nič drugega kot pomanjkanje čustvenosti.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Tole je pa za dati v okvir. :))
Sicer poznamo več različnih situacij, ampak nekomu lahko odvzameš življenje v silobranu. Lahko pa žena umori moža zato, ker jo je psihično uničil in je morda tisti trenutek to videla kot edino možno pot. Kdo je večji grešnik? Težko je reči, so pa posledice pri uboju, umoru hujše.
Jaz nič ne mešam. Ti pa še kdo, si prilagaja primer malo po svoje, tako da “gre skozi”. 🙂
Če nekoga prevaraš in za to nihče ne zve, nikogar ne boli. Isto pa je z umorom. Če nekoga ubiješ in nihče ne zve, tudi nikogar ne bo bolelo. Samo en problem je, da je to z umorom malo težje prikriti, da nihče ne bi odkril. In to ve vsak, ki razmišlja o umoru, saj se zaveda kazni.
Vsak, ki vara, pa prav tako ve in pozna tudi “kazen”, le da ve tudi to, da se zadevo da veliko lažje prikrit, kot umor, ker pri varanju pač ni nekega fizičnega dokaza, razen če partnerja zalotiš v postelji z drugim.
No to ne drži. Tale seks za njenega moža gotovo ni prijetna zadeva. Če pa je, pa naj mu pove. 🙂 Umor pa je prav tako lahko storjen iz užitka. Ne poznaš?
No to ne drži. Tale seks za njenega moža gotovo ni prijetna zadeva. Če pa je, pa naj mu pove. 🙂 Umor pa je prav tako lahko storjen iz užitka. Ne poznaš?[/quote]
Ne ubijamo zato, ker je to težko prikriti??? Ti si speči psihopat…!
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ne ubijamo zato, ker je to težko prikriti??? Ti si speči psihopat…![/quote]
Sem pričakoval tole od nekoga. 🙂 In to brez argumenta. Bravo jaz. Mogoče pa si ti Katenjka, ti zagovarjaš tole prikrivanje, ne jaz. 😉
Ne ubijamo zato, ker je to težko prikriti??? Ti si speči psihopat…![/quote]
Zato ker drugi ubijajo iz užitka, tretji pa skrivaj varajo, sem jaz psihopat? To je pa res dober sklep. :))
(citiranje)!
Zato ker drugi ubijajo iz užitka, tretji pa skrivaj varajo, sem jaz psihopat? To je pa res “dober” sklep. :))
včeraj se je skotilo “dete tega stoletja” … pa je bila povsod “pozitivna panika” …
v času “neto rojevanja” (cca 10 ur) je od lakote, posledic vojne, nepospravljene mne, zastrupljene vode … umrlo nekaj 100 otrok — i nikome ništa!!
Zdaj sem čisto slučajno odprla eno podobno temo kot je tale na MON. Isti nasveti v stilu – vsi smo krvavi pod kožo, pozabi in nadaljuj razmerje z možem/ženo ter nič ne povej. Šlo pa je za zaročenko, ki se je šest mesecev pred načrtovano poroko po eni žurki dala dol s sodelavcem. Suma sumarum – takoj, ko stopiš v vezo, bodi pripravljen na najslabše. :)) Oziroma, če gre tvoj partner na službeno žurko, se sprijazni s tem, da je 99 % možnosti, da te je prevaral. :)) Že vnaprej se pripravi na to, da mu je treba odpustiti. :))
Pa to ne moreš verjeti. Marko, umor je opazna zadeva. Nek človek manjka, nekomu smo vzeli življenje. Očitno bo nekdo nekoga pogrešal, očitno smo nekomu nekaj vzeli.
Pri seksu ni nujno, da kdo zve. Uživata oba. Pri umoru pa bi težko rekli, da uživata oba.
Sploh ne morem verjeti, da kdo meče seks, kjer uživata oba, z umorom, kjer nekoga nekdo trpinči in še vse njegove bližnje, ker nekoga ne bo več med njimi.
Bolano do kraja.
Forum je zaprt za komentiranje.