POHVALILA BI RADA
V sredo sem dobila napotnico pri osebni zdravnici za MR hrbtenice.
Naročila sem se v MDT&T v MB.
V sredo sem že dobila datum 7.9.2025 ob 12.30( ja v nedeljo).
Prijazen sprejem, podane vse informacije in sprejeta v obravnavo točno na uro, čeprav nas je bilo kar nekaj, je vse teklo kot po maslu.
Vse pohvale ge. na sprejemu in radiologu za srčno, profesionalno in spoštljivo obravnavo.
Čeprav se pride tja tudi samoplačniško, sem jaz prišla na napotnico. HVALA vam v MDT&T.
Forum je zaprt za komentiranje.