Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POHVALILA BI RADA

POHVALILA BI RADA

V sredo sem dobila napotnico pri osebni zdravnici za MR hrbtenice.

Naročila sem se  v MDT&T  v MB.

V sredo sem že dobila datum 7.9.2025 ob 12.30( ja v nedeljo).

Prijazen sprejem, podane vse informacije in sprejeta v obravnavo točno na uro, čeprav nas je bilo kar nekaj, je vse teklo kot po maslu.

Vse pohvale ge. na sprejemu in radiologu za srčno, profesionalno in spoštljivo obravnavo.

Čeprav se pride tja tudi samoplačniško, sem jaz prišla na napotnico. HVALA vam v MDT&T.

bravo jaz sm dobil rok cez leto in pol,samoplacnisko pa cez par dni

Če ste nujen primer, se potem pomenite s svojim zdravnikom glede nujnosti izdane napotnice. Sicer sem iz Zasavja  ampak sem šla v MB, ker so tam take čakalne dobe. Na Ptuju in v MB se zadeve zelo hitro izvajajo in niso tako dolge čakalne dobe.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close