ne vem, ker sem normalno hranjena, ampak poznam pa debele ljudi in če neko vrečo napolniš do konca in še čez, res ne more bit gub, ne rabiš bit lih znanstvenik, da ti je to jasno[/quote]
Aleksandra, kot Aleksandra…Pove direkt, brez ovinkov….:)
Kar mi je sicer všeč, da ne bo nesporazumov…:)