Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PO VIDEZU LEPI & GRDI – kako zadovoljni ste z genetsko loterijo?

PO VIDEZU LEPI & GRDI – kako zadovoljni ste z genetsko loterijo?

ne vem, ker sem normalno hranjena, ampak poznam pa debele ljudi in če neko vrečo napolniš do konca in še čez, res ne more bit gub, ne rabiš bit lih znanstvenik, da ti je to jasno[/quote]
Aleksandra, kot Aleksandra…Pove direkt, brez ovinkov….:)
Kar mi je sicer všeč, da ne bo nesporazumov…:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close