Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Plodine ali Kaufland

Plodine ali Kaufland

Smo na morju. V bližini imamo Kufland in Plodine. Kaj je boljše? Bolj kvalitetno

Približno enako.

najboljše je že v SLO vse nakupiti in vzeti s sabo

Odgovor na objavo uporabnika
kaj je boljše, 08.09.2025 ob 14:43

Smo na morju. V bližini imamo Kufland in Plodine. Kaj je boljše? Bolj kvalitetno

Nobenega denarja ciganom.

Eh mi kakor kdaj, včasih Plodine včasih Kaufland, včasih Lidl….vse nekak isto.

pogledat pejt

Običajno Konzum, včasih Plodine ali pa Lidl. Pa ne v turističnem.naselju, kjer je to edina trgovina, ampak se raje zapeljeva tja, kjer je več trgovin in kjer kupujejo tudi domačini.

Po zelenjavo pa k domačinom, si naberemo na njihovem vrtu oz.njivi  in plačamo.

 

Od doma peljemo s sabo samo to, kar bi se v hladilniku pokvarilo do vrnitve in kar je res zrelega na vrtu.

Mi na konec pameti ne pade, da bi tovorila zalogo hrane se sabo.

 

 

Nobeno ni kaj  prida. Vseeno, kam greste.

Ne vem, ampak v Nemciji v Kaufland hodijo samo cigani. Zanemarjena trgovinska veriga. Bil je nedavno prispevek na rtl. Plesnivo meso, prepakirano itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 08.09.2025 ob 22:08

Eh mi kakor kdaj, včasih Plodine včasih Kaufland, včasih Lidl….vse nekak isto.

Lidl?  Sem mislila, da si bolj na nivoju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close