Plastik fantastik….
Vemo, da je bilo že kar nekaj debatiranja na to temo, pa vendar, ker Lenderova tako uspešno zavaja javnost:
Na prvi sliki se očitno vidi, kako je modrček nafilan z drugo vsebino, kot bi moral biti, in odriva gor tisto, kar bi moralo biti v njem, na zadnjih dveh pa je plastika več kot očitna. Nisem zloba, vendar neha naj zavajati javnost z izgovori na kvazi masažo. Fotografije so iz njenih zrelih, odraslih let, posneti v razmaku max. 2 let, da ne bo kdo mislil, da je prva še iz časov dozorevanja (pubertete).
In še nekaj: na njeni uradni spletni strani ni nobenih fotografij iz otroštva oz. mladosti – morda zaradi primerjave?
Iz medijev smo bili tudi obveščeni, da sta se z Rebeko D. dobili na “prijateljskem” čveku in verjetno skupaj skovali plan, kako bosta še naprej nategovali vseverne Slovenceljne, da sta pristni in nepopravljeni! Pha, pa taka iskrenost! Če mislita, da se bo zadeva polegla, se motita! Iskrenost in poštenost dragi dami, sta človekovi veliki vrlini!
Pa da ne bo kdo misli, da je to zarota proti njej – sploh ne! Smo premajhen narod, da bi kaj ostalo prikrito!
Lp!
HELENCA,
sem moški in to na Ženskem čveku. In se kot opazovalec ženskih čarov počutim prevaranega.
Svaka čast, da so tebi zrastle za eno številko – čestitke, ni kaj! Kajti če bi ti za tri, bi se tudi v tvoji bližini spraševali, če si bila na posegu. Štekaš??
Naivnost pa taka, da verjameš takim zgodbicam!
In za ostale: nimam preveč časa, le drugim bi še rad odprl oči iz zaplankanosti in vznesenosti.
Lep dan vsem,
P.
Razlika je očitna, zdej al je to tko retuširano in obdelano al pa so ji čez noč zrastle…nimam nič proti Saši Lendero al keri koli estradnici, nej majo joške do koroške če hočjo…ampak da pa klobasa o masaži in nevem kerih rastnih čudežih še…sej nismo učeri z marsa dol padl…z masažo je po moji logiki kvečjemu možno učvrstit prsi in zaradi tega izgledajo bolj polne in lepše oblikovane, nikakor pa se to ne more poznat za 2 številki modrca…Sicer pa modrčki znajo delat čudeže ja :))
No, počakajmo na konec medijske vojne med mlado pevko Žano in Sašo; bomo videli, kdo bo imel na koncu prav..Kajti Žana je vsaj priznala in medijsko ovekovečila svoje povečanje in ničesar ne skriva. Pa tudi nebi se verjetno posluževala “gossip-a” kar tako, če v ozadju nebi bilo nekaj neiskrenega s strani Lenderove. MOrda pa sta se srečali pri istem kirurgu ?
Sicer pa, tudi Rebeka Dremelj je od začetka govorila, da uporablja silikonske vložke za v modrček od Neckermanna. To je delala z namenom, ker je bila že odločena za povečavo in nekako je morala ljudstvo pripraviti na ne preveliko opazno spremembo. Nato si jih je dala povečat – nič nimam proti, hvalabogu, da ima toliko poguma, da se je odločila za tovrsten poseg, saj bo morala v življenju opraviti vsaj še enega. Vendar grdo od nje, da tako zavaja in noče tega priznati, saj so njene okrogline tako očitno povečane. No ja, res je že, da se stalno prehranjuje z “junk food-om” v Mc D*******,kar potrjuje tudi sama in vemo, da tovrstna hrana povzroča rast določenih delov telesa (:-)), vendar v tako kratkem času hormoni niso mogli vplivati na tako veliko povečavo po “naravni ‘poti”. :-))
Sem se malo razpisala, ker se mi ravno ljubi :-))
Brez zamere glavnih akterk in Lp,
SQ
Forum je zaprt za komentiranje.